Kasımpaşa'da silahlı çatışma! - Son Dakika

Kasımpaşa'da silahlı çatışma!

16.11.2021 17:12

Kasımpaşa'da motosikleti 4 saldırgan, bir kişiye kurşun yağdırdı. Saldırıya uğrayan şahsın da silahla karşılık verdiği olayda, bir işyerinin camları patlarken, bir araca da çok sayıda mermi isabet etti. Saldırganlar motosikletleri de bırakıp kaçarken ölen ya da yaralanan olmadı. Polis olayla ilgili geniş kapsamlı inceleme başlattı.

Beyoğlu Kasımpaşa Bahriye Caddesi üzerinde, bir kişi sokak arasında beklediği esnada yanına plakasız iki motosikletle önceden husumetli oldukları 4 şahıs geldi. Şahıslar ardından tabancalarını çıkartarak sokakta bekleyen kişiye kurşun yağdırmaya başladı.

SALDIRIYA KARŞILIK VERDİ, ÇATIŞMA ÇIKTI

Saldırıya uğrayan şahsın da silahla karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı. Ortalığın bir anda karıştığı çatışmada, silahlardan çıkan çok sayıda kurşun bir işyerinin camına ve park halindeki araca isabet etti. Kurşunlardan birinin ise aracın yakıt deposu kısmına isabet ettiği görüldü. Olayın ardından saldırıya uğrayan şahıs ve saldırganlar geldikleri motosikletlileri olay yerinde bırakarak kaçtı. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı.

İŞYERİNİN CAMI PATLADI, ARACA KURŞUNLAR İSABET ETTİ

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri güvenlik şeridi çekerek çevrede önlem aldı. Olay yeri inceleme ekipleri ise araçlar üzerinde inceleme yaparak kovanları delil torbasına koydu. İncelemelerin ardından araçlar çekici yardımıyla emniyet otoparkına götürüldü.

POLİS HER YERDE SALDIRGANI ARIYOR

Çevredeki güvenlik kamera görüntülerini inceleyen ve görgü şahitlerinin ifadelerine başvursan polis ekipleri, kimliğini tespit ettikleri saldırganları ve saldırıya uğrayan kişiyi yakalamak için çalışma başlattı.

Kasımpaşa'da silahlı çatışma!
Kasımpaşa'da silahlı çatışma!
Kasımpaşa'da silahlı çatışma!
Kasımpaşa'da silahlı çatışma!
Kasımpaşa'da silahlı çatışma!
Kasımpaşa'da silahlı çatışma!
YORUMLAR
500
Köprüde intihar girişimini polis engelledi Köprüde intihar girişimini polis engelledi Semavere gizlenmiş uyuşturucuyla ilgili 2 tutuklama Semavere gizlenmiş uyuşturucuyla ilgili 2 tutuklama Ekipler evde kriz geçiren kadını camı kırarak kurtardı Ekipler evde kriz geçiren kadını camı kırarak kurtardı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Kasımpaşa'da silahlı çatışma! - Son Dakika


Advertisement