Kaybettiği cüzdanına kavuşan emekli mahcubiyet yaşadı: Fazla bir param da yok ki yardımda bulunayım - Son Dakika

Kaybettiği cüzdanına kavuşan emekli mahcubiyet yaşadı: Fazla bir param da yok ki yardımda bulunayım

01.12.2020 10:39

Kahramanmaraş'ta içerisinde 500 lira para bulunan cüzdanı bulunarak teslim edilen emekli Hasan Karagöz, teşekkür edip, "Fazla bir param yok ki bir yardımda bulunayım" diyerek mahcubiyetini dile getirdi. Cüzdanı bulan Mehmet Aslaner vatandaşlık görevini yaptığını söyledi.

Onikişubat ilçesi Hayrullah Mahallesi'nde meydana gelen olayda, emekli Hasan Karagöz (66), bankaya gitmek için yola çıktı. Yolda yürürken cebindeki cüzdanı düşürdü. Yoldan ailesiyle geçen Mehmet Aslaner adlı vatandaş da bir cüzdan buldu.

CÜZDANDA 500 TL VARDI

Aslaner, içerisinde 500 lira ve kimlik kartı bulunan cüzdanı bölgedeki polis ekibine teslim etti. Yapılan araştırma sonunda cüzdanını kaybeden vatandaşa cep telefonu numarasından ulaşıldı.

"FAZLA PARAM DA YOK Kİ YARDIMDA BULUNAYIM"

Cüzdanını bulan vatandaşa teşekkür eden Hasan Karagöz, "Bir takım işlerim vardı ve onları yapacaktım. Ben de minibüste düşürdüm zannettim sağ olsunlar cüzdanımı bulmuşlar teşekkür ederim. Fazla bir param da yok ki bir yardımda bulunayım" dedi.

"GÖREVİMİZİ YAPTIK"

Cüzdanı bulan Mehmet Aslaner ise, "Biz vatandaşlık görevimizi yaptık, herkesin yapması gereken buydu. Cüzdanın içine bile bakmadan polise teslim ettik" dedi.

Kaybettiği cüzdanına kavuşan emekli mahcubiyet yaşadı: Fazla bir param da yok ki yardımda bulunayım

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Kaybettiği cüzdanına kavuşan emekli mahcubiyet yaşadı: Fazla bir param da yok ki yardımda bulunayım - Son Dakika


YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

PFDK, Mert Hakan Yandaş'a 1 maç ceza verdi AB dolara karşı harekete geçti: Euronun güçlendirilmesini hedefleyen plan bugün açıklanacak Mesut Özil, Mavi Kart uygulamasıyla Fenerbahçe'de Türk statüsünde oynayacak Türkiye'de yaygın olan iki marketin fiyatlarında yüzde 100'e varan fark bulunuyor Selçuk Özdağ'a saldırı anına ilişkin görüntülerin ardından şüphelilerin ifadeleri de ortaya çıktı Kızları için yaptıkları kardan adam gece vakti çalındı Bitlis'te kar yağışı kenti esir aldı! 290 köy yolu kapandı, evler, duraklar ve tabelalar kayboldu Ünlü model Stephanie Seymour'un 24 yaşındaki oğlu hayatını kaybetti