Kaza Anı Güvenlik Kameralarına Yansıdı - Son Dakika

Kaza Anı Güvenlik Kameralarına Yansıdı

11.02.2012 23:40
Kaza Anı Güvenlik Kameralarına Yansıdı

Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde freni boşalarak devrilen TIR'ın Ukraynalı sürücüsü Sergei Malchenco, yaşamını yitirdi.

Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde freni boşalarak devrilen TIR'ın Ukraynalı sürücüsü Sergei Malchenco, yaşamını yitirdi. kaza çevredeki bir işyeri güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde hızlı olduğu görülen TIR'ın viraja gelmeden önce devrildiği ve takla sürüklenip takla atarak yol kenarına düştüğü görülüyor.

Kaynak: DHA
Ağaca asılı halde bulunan 22 yaşındaki gencin paylaşımı yürek yaktı: Ben kötü biri değilim Ağaca asılı halde bulunan 22 yaşındaki gencin paylaşımı yürek yaktı: Ben kötü biri değilim 22 yaşındaki genç ağaca asılı halde bulundu, geriye yürek yakan paylaşımı kaldı: Ben kötü biri değilim 22 yaşındaki genç ağaca asılı halde bulundu, geriye yürek yakan paylaşımı kaldı: Ben kötü biri değilim Otomobil ile motosikletli kurye çarpıştı: 1 yaralı Otomobil ile motosikletli kurye çarpıştı: 1 yaralı

Son Dakika Güncel Kaza Anı Güvenlik Kameralarına Yansıdı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement