Kereste Yüklü Kamyonda 91 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçti - Son Dakika

Kereste Yüklü Kamyonda 91 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçti

14.02.2012 15:10
Kereste Yüklü Kamyonda 91 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçti

Şırnak'ta kereste yüklü bir kamyonda yapılan aramada kerestelerin altına zulalÜnmış şekilde 91 bin paket kaçak sigara ele geçirildi.

Şırnak'ta kereste yüklü bir kamyonda yapılan aramada kerestelerin altına zulalÜnmış şekilde 91 bin paket kaçak sigara ele geçirildi..

Şırnak Valiliği, Emniyet Müdürlüğü tarafından sigara kaçakçılığının önlenmesine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında yapılan bir çalışmada 91 bin paket kaçak sigaranın eme geçirildiğini açıkladı. Açıklamasında, 10.02.2012 günü durumundan şüphelenilerek durdurulan kereste yüklü kamyonda yapılan arama neticesinde, kerestelerin altına gizlenmiş vaziyette değişik markalarda toplam 91 bin adet paket gümrük kaçağı sigara ele geçirilmiştir. Olayla ilgili 1 şahıs hakkında adli işlem başlatılmıştır denildi.

Kaynak: DHA
Gazeteciler Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin ile Nurdağı'nda incelemelerde bulundu Gazeteciler Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin ile Nurdağı'nda incelemelerde bulundu Gazeteciler ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile Nurdağı'nda incelemelerde bulundu Gazeteciler ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile Nurdağı'nda incelemelerde bulundu

Son Dakika Güncel Kereste Yüklü Kamyonda 91 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçti - Son Dakika


Advertisement