Kesişen Hayatlar Filmi - Son Dakika

Kesişen Hayatlar Filmi

18.12.2013 14:00
Kesişen Hayatlar Filmi, System.String[]

Kesişen Hayatlar filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kesişen Hayatlar filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Bosna Savaşı sırasında Sırp askeri Marko, silâh arkadaşlarının Müslüman bir sivile yaptığı kötü muameleyi durdurmaya çalışırken kendi hayatını tehlikeye atar. Aradan 12 yıl geçer, savaş biter fakat Marko’nun bu hareketinin, babası, nişanlısı ve yardım ettiği adamda açtığı derin yaralar kapanmaz. Aksine bu kadar zaman sonra hepsi bir kez daha bu olayla karşı karşıya kalacaktır.

Yönetmen: Srdan Golubovic

Senaryo: Srdjan Koljevic, Melina Pota Koljevic

Oyuncular: Hristina Popovic , Nikola Rakocevic , Nebojsa Glogovac , Leon Lucev, Aleksandar Bercek

Filmin Türü: Drama 0,

Orijinal Adı: Circles/ Krugovi

Yapımcı Firma: Film House Bas Celik

Yapım Yılı: 2013

Yapım Ülkesi: Sırbistan, Almanya, Fransa

Orijinal Dili: Sırpça, Almanca

Filmin Süresi: 112 dk.

Dağıtıcı Firma: M3 Film

Vizyon Tarihi: 18.10.2013

Kesişen Hayatlar Filmi

Son Dakika Güncel Kesişen Hayatlar Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü Demirtaş ve Kavala sözleri tepki çeken Bülent Arınç'tan yeni açıklama: Cumhurbaşkanı çok ağır konuştu, rencide oldum Türk gemisine baskın emrini AB Akdeniz Deniz Kuvvetleri verdi: Sabaha kadar beklediler