KIA'dan ekim kampanyası - Son Dakika

KIA'dan ekim kampanyası

15.10.2019 07:27
KIA'dan ekim kampanyası, System.String[]

CARMEDYA.COM – KIA, ekim ayında tüm binek KIA modellerini yüzde sıfır faizle satışa sunuyor. Markanın Sportage modeli, ekim ayına özel olarak 50 bin TL’ye sıfır faiz ile aylık 2 bin 780 TL’den başlayan taksit fırsatıyla satışa sunuluyor. Diğer yandan KIA Picanto, Rio ve Stonic’deise 25 bin TL’ye yüzde sıfır faiz avantajı ile ayda bin 390...The post KIA’dan ekim kampanyası appeared first on Carmedya.

CARMEDYA.COM - KIA, ekim ayında tüm binek KIA modellerini yüzde sıfır faizle satışa sunuyor.

Markanın Sportage modeli, ekim ayına özel olarak 50 bin TL'ye sıfır faiz ile aylık 2 bin 780 TL'den başlayan taksit fırsatıyla satışa sunuluyor.

Diğer yandan KIA Picanto, Rio ve Stonic'deise 25 bin TL'ye yüzde sıfır faiz avantajı ile ayda bin 390 TL'den başlayan taksit imkanları mevcut.

Markanın Ceed modelinde de 60 bin TL'ye 18 ay yüzde sıfır faiz avantajı bulunuyor.

Ticari araç sınıfındaki modeli Bongo da, 30 bin TL'ye 12 ay sıfır faiz fırsatına sahip.

The post KIA'dan ekim kampanyası appeared first on Carmedya.

Kaynak: Carmedya.com

Son Dakika Otomobil KIA'dan ekim kampanyası - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan'a karşı Dağlık Karabağ'da yenilgiye uğrayan Ermenistan'da vekiller birbirine girdi Trump, Biden'ın başkanlığının onaylanması durumunda Beyaz Saray'ı bırakacağını açıkladı Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu Eski takım arkadaşı, Maradona'nın Türkiye macerasını anlattı: İnanılmazdı Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi