KIA'dan ekim kampanyası - Son Dakika

KIA'dan ekim kampanyası

07.10.2020 12:59
KIA'dan ekim kampanyası, System.String[]

KIA, ekim ayında da ödemelerde erteleme ve faiz fırsatları sunmaya devam ediyor.

KIA, ekim ayında da ödemelerde erteleme ve faiz fırsatları sunmaya devam ediyor.

Kampanya kapsamında otomobilseverler Sportage, Niro, XCeed, Ceed, Stonic, Rio, Picanto ve Bongo'daki uygun faiz fırsatları ile yeni bir KIA sahibi oluyor.

KIA Sportage, ekim ayı sonuna kadar 100 bin TL'ye 18 ay boyunca yüzde 0,89 faiz fırsatıyla sunuluyor. Sportage satın alanlar ayrıca, şimdi al nisanda öde kampanyası kapsamında ödemelerini 6 aya kadar erteleyebiliyor.

XCeed ve Niro'da ise ay sonuna kadar 100 bin TL'ye 18 ay boyunca yüzde 0,89 faiz fırsatı mevcut. Stonic ise ekim ayı boyunca 50 bin TL'ye 18 ay boyunca yüzde 0,89 faiz fırsatıyla satışa sunuluyor.

Ceed, ekim sonuna kadar 70 bin TL'ye 18 ay boyunca %0,89 faiz fırsatıyla; makyajlı Rio ise 50 bin TL'ye 18 ay boyunca yüzde 0,89 faizle satışa sunuluyor. Picanto ise ekim ayında 40 bin TL'ye 18 ay boyunca yüzde 0,89 faiz fırsatıyla otomobilseverlerle buluşuyor.

Bongo'da ise, ekim sonuna kadar 40 bin TL'ye 12 ay boyunca yüzde 0 faiz imkanı bulunuyor.

Kaynak: Carmedya.com

Son Dakika Otomobil KIA'dan ekim kampanyası - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Çanakkale'de çiçek hastalığı paniği! 15 köy karantinaya alındı Bıçaklı kavgada kalbi duran şahıs, hastanede yaşama döndürüldü Rıdvan Dilmen'den ilginç penaltı yorumu: Futbolcular manikür yaptırmalı İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu'ndan Ümit Özdağ'a jet yanıt: Niyetiniz ve pazarlıklarınız ifşa olmuştur Aniden yola çıkan koyun sürüsünün sebep olduğu kazada 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı İflas kararı verilen İstanbul Bilişim'in raporu, aile hesabına milyonlarca liranın gönderildiğini ortaya çıkardı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Pompeo, Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanlarını ülkesine davet etti Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı