Kılıçdaroğlu'na Şarkısını Vermeyen Müzisyen Konuştu: Kimin Sanatçı Olduğuna Tarih Karar Verir - Son Dakika

Kılıçdaroğlu'na Şarkısını Vermeyen Müzisyen Konuştu: Kimin Sanatçı Olduğuna Tarih Karar Verir

04.04.2017 16:32

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun şarkısını vermedi diye 'Sanatçı demiyorum' dediği müzisyen Cengiz Onural, Kılıçdaroğlu'na cevap vererek "Kimin sanatçı olduğuna tarih karar veriyor." dedi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, "'Baba bir masal anlat bana' şarkısını kullanmak istedik. Korktular, vermediler. Asla onlara da sanatçı demiyorum" çıkışına şarkının bestecisi müzisyen Cengiz Onural'dan cevap geldi.

"SANATÇI DEMİYORUM" DEMİŞTİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün akşam sanatçılarla bir araya geldiği toplantıda, "Baba bir masal anlat bana" şarkısını kullanmak istediklerini ancak şarkının bestecisinin buna izin vermediğini belirterek, "O şarkıyı kullanmak istedik. Korktular, vermediler. O nedenle şarkıyı besteleyeni de sahibini de kınadım. Asla onlara da sanatçı demiyorum. Kimse kusura bakmasın" demişti.

"KİMİN SANATÇI OLDUĞUNA TARİH KARAR VERİYOR"

Şarkının bestecisi Cengiz Onural, Kılıçdaroğlu'nun sözlerine twitter'dan yanıt verdi. Onursal, "Şarkılarımın politik farklılıklar dışında kalmasını tercih ederim. Kimin sanatçı olduğuna tarih karar veriyor" dedi.

Kılıçdaroğlu'na Şarkısını Vermeyen Müzisyen Konuştu: Kimin Sanatçı Olduğuna Tarih Karar Verir
Ekrem İmamoğlu, CHP Genel Başkanlığında Kemal Kılıçdaroğlu'nun yerine geçmek için en çok tercih edilen isim oldu Ekrem İmamoğlu, CHP Genel Başkanlığında Kemal Kılıçdaroğlu'nun yerine geçmek için en çok tercih edilen isim oldu TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin CHP ile birleşme kararını açıkladı TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin CHP ile birleşme kararını açıkladı

Son Dakika Güncel Kılıçdaroğlu'na Şarkısını Vermeyen Müzisyen Konuştu: Kimin Sanatçı Olduğuna Tarih Karar Verir - Son Dakika


Advertisement