Kırıkkale'de Yeni Yılın İlk Bebeğine Başkanı Korkmaz'dan Altın - Son Dakika

Kırıkkale'de Yeni Yılın İlk Bebeğine Başkanı Korkmaz'dan Altın

01.01.2012 13:30
Kırıkkale'de Yeni Yılın İlk Bebeğine Başkanı Korkmaz'dan Altın, System.String[]

Kırıkkale'de yeni yılın ilk 2 bebeği, Hacı Hidayet Doğruer Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde meydana geldi.

Kırıkkale'de yeni yılın ilk 2 bebeği, Hacı Hidayet Doğruer Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde meydana geldi. İki erkek çocuğu bulunan Yazıcı ailesinin saat 00.01'de kız olarak dünyaya gelen bebeği, herkesi sevince boğdu. Hastanenin başhekimi Tekin Kale ile birlikte Kırıkkale Belediye Başkanı Veli Korkmaz, yeni yılın ilk bebeklerine yarım Cumhuriyet altını takıp, sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını diledi.

Kırıkkale Belediye Başkanı Veli Korkmaz, 2012'nin ilk dakikasında dünyaya gelen ve üçüncüsünde kız olan Yazıcı ailesini hastanede ziyaret ederek kutlarken, llah sevdiği kuluna kız nasip edermiş. Benim iki oğlum var. 40 yaşından sonra kız çocuğunu daha çok sevmeye başladım. Kız çocukları cana yakın, sıcak, daha çok sahip çıkan oluyorlar. Yeni yılın ilk dakikasında dünyaya gelen bebeğimizin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Başkan Korkmaz, geçtiğimiz yeni yılların ilk dakikalarında hep erkeklerin dünyaya geldiğini, bu yıl ise kızların öncülük yaptığını belirterek, Bizler aileye, kentimize ve ülkemize hayırlı eylesin diyoruz. İlk çocuğun Kırıkkale'den olması ayrı bir mutluluk dedi. Başkan Korkmaz, yeni yılın ilk dakikalarında dünyaya gelen 4 kız 5 bebeğe altın takarken, yakınları ve hastalarla birlikte hastane çalışanlarının da yeni yılını kutladı.

Hastane başhekimi Tekin Kale ise yeni yılın ilk çocuklarının Kırıkkale'den olmasından dolayı memnuniyetini belirtirken, Başkanımız sağ olsunlar, göreve geldiği günden itibaren her yıl hastanemize gelerek bizleri onurlandırırken, yeni yılın ilk bebeklerini ödüllendiriyor, herkese 'geçmiş olsun' diyor. Kendisine teşekkür ederim dedi.

Kırıkkale'de Yeni Yılın İlk Bebeğine Başkanı Korkmaz'dan Altın
Kırıkkale'de Yeni Yılın İlk Bebeğine Başkanı Korkmaz'dan Altın
Kırıkkale'de Yeni Yılın İlk Bebeğine Başkanı Korkmaz'dan Altın

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kırıkkale'de Yeni Yılın İlk Bebeğine Başkanı Korkmaz'dan Altın - Son Dakika


Son Dakika

Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürdü, Ermeniler cepheyi bırakıp kaçtı! Önemli arazi ve tepeler işgalden kurtarıldı ABD Başkanı Trump canlı yayın tartışmasında duyurdu: Koronavirüs aşısı haftalar içinde elimizde olacak İmamoğlu, İstanbul için düzenlenen koronavirüs toplantısını Bakan Koca'nın paylaşımından öğrendi Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı