Kırıkkale'de Yeni Yılın İlk Bebeğine Başkanı Korkmaz'dan Altın - Son Dakika

Kırıkkale'de Yeni Yılın İlk Bebeğine Başkanı Korkmaz'dan Altın

9 yıl önce

Kırıkkale'de yeni yılın ilk 2 bebeği, Hacı Hidayet Doğruer Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde meydana geldi.

Kırıkkale'de Yeni Yılın İlk Bebeğine Başkanı Korkmaz'dan Altın, System.String[]

Kırıkkale'de yeni yılın ilk 2 bebeği, Hacı Hidayet Doğruer Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde meydana geldi. İki erkek çocuğu bulunan Yazıcı ailesinin saat 00.01'de kız olarak dünyaya gelen bebeği, herkesi sevince boğdu. Hastanenin başhekimi Tekin Kale ile birlikte Kırıkkale Belediye Başkanı Veli Korkmaz, yeni yılın ilk bebeklerine yarım Cumhuriyet altını takıp, sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını diledi.


Kırıkkale Belediye Başkanı Veli Korkmaz, 2012'nin ilk dakikasında dünyaya gelen ve üçüncüsünde kız olan Yazıcı ailesini hastanede ziyaret ederek kutlarken, llah sevdiği kuluna kız nasip edermiş. Benim iki oğlum var. 40 yaşından sonra kız çocuğunu daha çok sevmeye başladım. Kız çocukları cana yakın, sıcak, daha çok sahip çıkan oluyorlar. Yeni yılın ilk dakikasında dünyaya gelen bebeğimizin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum dedi.


Başkan Korkmaz, geçtiğimiz yeni yılların ilk dakikalarında hep erkeklerin dünyaya geldiğini, bu yıl ise kızların öncülük yaptığını belirterek, Bizler aileye, kentimize ve ülkemize hayırlı eylesin diyoruz. İlk çocuğun Kırıkkale'den olması ayrı bir mutluluk dedi. Başkan Korkmaz, yeni yılın ilk dakikalarında dünyaya gelen 4 kız 5 bebeğe altın takarken, yakınları ve hastalarla birlikte hastane çalışanlarının da yeni yılını kutladı.


Hastane başhekimi Tekin Kale ise yeni yılın ilk çocuklarının Kırıkkale'den olmasından dolayı memnuniyetini belirtirken, Başkanımız sağ olsunlar, göreve geldiği günden itibaren her yıl hastanemize gelerek bizleri onurlandırırken, yeni yılın ilk bebeklerini ödüllendiriyor, herkese 'geçmiş olsun' diyor. Kendisine teşekkür ederim dedi.

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 01:30 Kaynak: DHASon Dakika

Deprem paylaşımından dolayı soruşturma başlatılan Şevket Çoruh: Geçmiş olsun dışında paylaşım yapmadım
Bir çift cinsel ilişki esnasında fantezinin dozunu kaçırınca, genç kız hayatını kaybetti Enkazdan sağ çıkarılan Meriç Dişli'nin sözleri, izleyenleri derinden etkiledi

Son Dakika Haberleri