Son Dakika Haberleri: Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Başak Dizer, Giyim Tarzıyla Takipçilerini Kendine Hayran Bıraktı

Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Başak Dizer, Giyim Tarzıyla Takipçilerini Kendine Hayran Bıraktı

9 gün önce

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi ünlü modacı Başak Dizer, giyim tarzıyla takipçilerini kendine hayran bıraktı.

Geçtiğimiz yıllarda Kıvanç Tatlıtuğ ile dünyaevine giren ünlü modacı Başak Dizer giyim tarzıyla sosyal medya takipçilerini kendine hayran bıraktı.

"ÇOK ZARİFSİNİZ"

Elbisesi ve ayakkabılarıyla muhteşem bir uyum yakalayan Başak Dizer'in paylaşımı takipçileri tarafın çok beğenildi. Dizer paylaşıma, "Yeni yayın dönemi çekimleri" yorumunu yaptı. Dizer'e iltifat yağdıran bir takipçisi paylaşıma, "Çok zarifsiniz hep takipteyim etrafınızdaki insanlara ne çok değer veriyorsunuz. Egosuz olduğunuzu düşünüyorum ve çok kaliteli bir kişiliğiniz var. Bunun yanında da mütevazi bir yapınız var." yorumunu yazdı.

DÜNYA EVİNE GİRMİŞLERDİ

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer sadece 40 kişinin davetli olduğu törenle evlenmişti. Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ sağlık sorunları nedeniyle katılamamıştı. Ancak ünlü oyuncu annesine nikah anını 3G sistemiyle canlı olarak izletmişti. Gelinin nikah şahitleri ortağı Deniz Marşan ile fotoğrafçı Tamer Yılmaz, ünlü oyuncunun ki ise yapımcı Kerem Çatay ve menajeri Gaye Sökmen olmuştu.


YORUMLAR


Loris Karius'un Mesaj Attığı Fenomen Merve Taşkın, Yıldız Kaleciyle Buluştuklarını Söyledi Türkiye'de Bir İlk! Çorum'da "Kiki Challenge" Yapan Sürücüye Ceza Kesildi

Şarkıcı Hatice, Direksiyon Başında Şarkı Söylerken Kazadan Kıl Payı Kurtuldu Megastar Tarkan, Kızının Bakımında Eşi Pınar Tevetoğlu'na Üç Yardımcı Birden Tuttu