Son Dakika Haberleri: Kıvanç Tatlıtuğ, Değişimiyle Ağızları Açık Bıraktı: Yağlı Saçlar, Façalı Kollar, Karşınızda Sarı Saruhan

Kıvanç Tatlıtuğ, Değişimiyle Ağızları Açık Bıraktı: Yağlı Saçlar, Façalı Kollar, Karşınızda Sarı Saruhan

7 ay önce

Organize İşler 2 filmi için kamera karşısına geçen Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni imajı, takipçileri tarafından çok konuşuldu. Tatlıtuğ'un bir takipçisi fotoğrafa, "Yağlı saçlar, façalı kollar. Karşınızda Sarı Saruhan." yorumunu yaptı.

'Organize İşler 2' filminde Sarı Saruhan karakterini canlandıracak olan Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni imajı sosyal medyada çok konuşuldu. Tatlıtuğ'un bir takipçisi, "Yağlı saçlar, façalı kollar. Karşınızda Sarı Saruhan." yorumunu yaptı.

"YAĞLI SAÇLAR, FAÇALI KOLLAR"

Organize İşler 2 filmi için kamera karşısına geçen Kıvanç Tatlıtuğ, hayranlarının ağzını açık bıraktı. Hayranlarının karşını bambaşka biri olarak çıkan Tatlıtuğ, büyük merak uyandırdı. Kıvanç Tatlıtuğ'un bir takipçisi paylaşıma, "Adam her filmde ayrı karakteri canlandırıyor" yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Yağlı, saçlar façalı kollar. Karşınızda Sarı Saruhan." yorumunu yaptı.

Kıvanç Tatlıtuğ, 'Organize İşler 2' İçin Bıyık Bırakarak Saçlarını Kestirdi

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yüz Binlerce Beğeni Alan Fotoğrafına Komik Yorum: Köpeği Bile Yakışıklı

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Partnerinin Beren Saat Olacağı İddia Edildi

Organize İşler 2 Filmi için 1 Buçuk Ayda 10 Kilo Veren Ezgi Mola'nın, Filmde Canlandıracağı Karakter Merak Konusu Oldu

Organize İşler 2 Filmi Yıldız Oyuncu Kadrosuyla Rekor Kırmaya Hazırlanıyor

Haber Yayın Tarihi : 03.10.2018 05:57 

YORUMLAR


Fuhuş Yapan Kadınların Gerçek Meslekleri Şaşırttı Karı-Koca, İşkence Görüntülerini Mahkemeye Verince Sokak Ortasında Vurulmuş Giyim Mağazasında Pantolon Deneyen Kadın, Tezgahtar Tarafından Elle Taciz Edildi