Kocan Kadar Konuş Diriliş'in DVD'si Çıktı - Son Dakika

Kocan Kadar Konuş Diriliş'in DVD'si Çıktı

18.03.2016 10:52
Kocan Kadar Konuş Diriliş'in DVD'si Çıktı

Senaryosu Kıvanç Baruönü ve Şebnem Burcuoğlu'na ait olan, başrollerinde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım'ın yer aldığı "Kocan Kadar Konuş Diriliş" filminin DVD'si raflardaki yerini aldı.

Serinin ilk filmiyle birlikte son yılların en sevilen romantik komedisi olan, Ezgi Mola ve Murat Yıldırım'ın canlandırdığı Efsun ve Sinan'ın evlilik yolundaki 'zorlu' ve eğlenceli yolculuğunu anlatan "Kocan Kadar Konuş Diriliş"in DVD'si çıktı.

Kocan Kadar Konuş filmlerini bir arada arşivine eklemek isteyen izleyiciler içinse serinin iki filminin de yer aldığı özel bir box hazırlandı.

Efsun'un geleneksel evlilik kalıplarının karşısında durduğu, maaile çıkılan çeyiz alış verişi ve ailelerin ilk tanışma stresini yaşadığı ve acaba kayınvalidem beni sever mi? Korkusunun yanı sıra bir de ailelerin en büyük ve en güzel düğünü yapma telaşına girdikleri Kocan Kadar Konuş Diriliş, izleyiciye biz de bunları yaşamıştık dedirtecek…

Dev kadro Kocan Kadar Konuş Diriliş'te

Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi ilk filmde olduğu gibi yine başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Ezgi Mola ve Murat Yıldırım'ın başrolünü paylaştığı filmde, Hümeyra , Nevra Serezli , Gülenay Kalkan, Eda Ece, Begüm Öner , Gül Arıcı, Muhammet Uzuner , İsmail İncekara , Nilgün Kasapbaşoğlu , Hakan Salınmış, Enis Arıkan, Bora Akkaş, Güven Murat Akpınar, Güçlü Yalçıner, Mehmet Baran Erdoğan, Tolga Çıklaçiftçi, Romina Özipekçi, Gözde Seda Altuner, Burak Topaloğlu, Emine Gülsüm Göznümer, Ayten Mısırlıoğlu yer alıyor.

Ekrana veda eden Masumlar Apartmanı oyuncularından duygusal veda paylaşımları geldi Ekrana veda eden Masumlar Apartmanı oyuncularından duygusal veda paylaşımları geldi Ezgi Mola'ya Musa Orhan'a hakaretten para cezası: 'Şaşırmadım, umarım şaşıracağımız günleri de görürüz' Ezgi Mola'ya Musa Orhan'a hakaretten para cezası: 'Şaşırmadım, umarım şaşıracağımız günleri de görürüz' Musa Orhan'a hakaretten para cezasına çarptırılan Ezgi Mola'dan açıklama: Şaşırmadım, umarım şaşıracağımız günleri görürüz Musa Orhan'a hakaretten para cezasına çarptırılan Ezgi Mola'dan açıklama: Şaşırmadım, umarım şaşıracağımız günleri görürüz
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kocan Kadar Konuş Diriliş'in DVD'si Çıktı - Son Dakika


Advertisement