Köy Okulundaki Öğrencilere Yardım - Son Dakika

Köy Okulundaki Öğrencilere Yardım

13.04.2016 17:24
Köy Okulundaki Öğrencilere Yardım, System.String[]

Yozgat Erdoğan Akdağ Ortaokulu, kardeş okul belirledikleri Bişek köyü Şehit Adem Kocadağ Ortaokulu'na gıda, giyim ve spor malzemesi ile kitap yardımı yaptı.

Yozgat Erdoğan Akdağ Ortaokulu, kardeş okul belirledikleri Bişek köyü Şehit Adem Kocadağ Ortaokulu'na gıda, giyim ve spor malzemesi ile kitap yardımı yaptı.

Yozgat Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, Erdoğan Akdağ Ortaokulu Müdürü Mustafa Özyürek ve okul öğretmenleri ile Bişek köyü Şehit Adem Kocadağ Ortaokulu'nu ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, köy okullarının ayrı bir havası ve tadı olduğunu ifade ederek, "Her öğretmenimizin köy okulunda az da olsa çalışması kanaatindeyim. Köy okullarında çalışan öğretmenlerimizin mesleki gelişim açısından büyük tecrübe kazanacağına inanıyorum. Okullarımızın böylesine güzel dayanışma içeresinde olması gerçekten çok mutlu edici bir durum. Görüldüğü üzere mesafeler asla yardımlaşmaya ve paylaşmaya engel değil yeter ki gönül istesin. Merkezdeki bir okulumuzun öğretmen, öğrenci ve velilerin desteğiyle bu güzel köy okulumuzun öğrencilerine 'biz sizi kardeş olarak kabul ettik siz de bizi edin' demesi manevi bir gönül köprüsünün oluştuğuna işarettir. Umut ediyorum ki bu güzel köprünün etrafı kuru kalmayacak okullarımızın birbirine olan desteğiyle ileriki zamanlarda yeşillikler ve çiçekle dolacaktır."

Erdoğan Akdağ Ortaokulu Müdürü Mustafa Özyürek de yanlarında getirdikleri gıda, giyim, spor malzemeleri ve bin kitabı öğrencilere vermek üzere Bişek köyü Şehit Adem Kocadağ Ortaokulu Müdürü Salih Özer'e teslim etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Köy Okulundaki Öğrencilere Yardım - Son Dakika


Son Dakika

Eski eşi tarafından tehdit edilen şarkıcı Gülden, 2 yıllık sevgilisiyle görüntülendi 16:22 Eski eşi tarafından tehdit edilen şarkıcı Gülden, 2 yıllık sevgilisiyle görüntülendi Putin'den dikkat çeken Taliban açıklaması: ABD, ülkeden ayrılırken modern silahların yer aldığı çok geniş bir cephaneliği bıraktı 16:05 Putin'den dikkat çeken Taliban açıklaması: ABD, ülkeden ayrılırken modern silahların yer aldığı çok geniş bir cephaneliği bıraktı Kadir Ezildi'nin programında ortalık birbirine girdi! Yarışmacı, aldığı puanı beğenmeyince rakibini kovdu 16:02 Kadir Ezildi'nin programında ortalık birbirine girdi! Yarışmacı, aldığı puanı beğenmeyince rakibini kovdu
Galatasaray'da transferlerin maliyeti kasadan para çıkmadan karşılandı 16:00 Galatasaray'da transferlerin maliyeti kasadan para çıkmadan karşılandı Elmalı davasında 6. duruşma! Çocuklarından ayrı kalan baba isyan etti 15:42 Elmalı davasında 6. duruşma! Çocuklarından ayrı kalan baba isyan etti Beşiktaş taraftarını çok sevdi! 'Come to Beşiktaş Haaland' sloganına kayıtsız kalamadı 15:31 Beşiktaş taraftarını çok sevdi! 'Come to Beşiktaş Haaland' sloganına kayıtsız kalamadı
Çift doz aşı yaptıran vatandaşlar, temaslı olduğu zaman karantinaya alınmayacak 15:10 Çift doz aşı yaptıran vatandaşlar, temaslı olduğu zaman karantinaya alınmayacak Kiralık evlere gelen fahiş fiyat artışı vatandaşı canından bezdirdi! 20 metrekarelik 1+0 daire için 2 bin 500 lira istiyorlar 14:35 Kiralık evlere gelen fahiş fiyat artışı vatandaşı canından bezdirdi! 20 metrekarelik 1+0 daire için 2 bin 500 lira istiyorlar
Advertisement