Kral Şakir Mikrop Avcıları Filmi - Son Dakika

Kral Şakir Mikrop Avcıları Filmi

05.05.2021 11:54
Kral Şakir Mikrop Avcıları Filmi, System.String[]

Kral Şakir Mikrop Avcıları filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Kral Şakir Mikrop Avcıları filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Eski çağlara ait bir mikrop tekrar gün yüzüne çıkar ve şehirdeki herkese bulaşır. Şakir, Remzi, Canan ve Fil Necati dünyayı etkileyen bu salgını durdurmak için harekete geçerler. Kahramanlarımız, 'Dev Canavar Mikrop'u yenip, salgından etkilenmiş halkı eski hallerine getirmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Yönetmen: H. Can Dizdaroğlu, Berk Tokay

Senaryo: H. Can Dizdaroğlu

Filmin Türü: Animasyon

Orijinal Adı: Kral Şakir Mikrop Avcıları

Yapımcı Firma: Grafi2000 Prodüksiyon

Yapım Yılı: 2021

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 41 dk.

Dağıtıcı Firma: Exxen

Vizyon Tarihi: 22.01.2021

Kral Şakir Mikrop Avcıları Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kral Şakir Mikrop Avcıları Filmi

Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Kral Şakir Mikrop Avcıları Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir'de seyirci krizi büyüyor! Göztepe'de yönetim maça gitmeme kararı aldı İzmir'de seyirci krizi büyüyor! Göztepe'de yönetim maça gitmeme kararı aldı Galatasaray tüm hatlarıyla Malatya yarı alanına yüklenmeye devam ediyor! Canlı anlatım Galatasaray tüm hatlarıyla Malatya yarı alanına yüklenmeye devam ediyor! Canlı anlatım Fenerbahçe, deplasmanda Kayserispor karşısında mucize arıyor! Canlı anlatım Fenerbahçe, deplasmanda Kayserispor karşısında mucize arıyor! Canlı anlatım Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem: Bakan Soylu büyük bir tehdit altında, onu korumamız lazım AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem: Bakan Soylu büyük bir tehdit altında, onu korumamız lazım Son Dakika! Hamas'tan İsrail'in medya binası saldırısıyla ilgili çok sert açıklama: Deprem etkisi yaratacak hamlemizi beklesinler Son Dakika! Hamas'tan İsrail'in medya binası saldırısıyla ilgili çok sert açıklama: Deprem etkisi yaratacak hamlemizi beklesinler
Advertisement