Kripto para piyasasında 'Squid Game' vurgunu - Son Dakika

Kripto para piyasasında 'Squid Game' vurgunu

02.11.2021 16:32

Son günlerde ilgi odağı olan Squid Game dizisinden ilham alınarak ortaya çıkarılan Squid token, yatırımcılarını bu sefer üzdü. Piyasaya çıktıktan bir hafta sonra yüzde 110 bin değer kazanan SQUID'in değeri sıfırlandı, siteye erişim engellendi.

Dizi ve film izleme platformunun rekor kıran dizisinden esinlenerek piyasaya sürülen Squid Game (SQUID) tokeni, Coinmarketcap'te (CMC) listelendikten sonra hızlı bir yükseliş kaydetti. 0.012 seviyelerinde kripto sektörüne adım atan token, 1 haftada yüzde 110 bin değer kazanarak yatırımcılarını sevindirdi.

EN FAZLA DEĞER KAZANANLAR ARASINA GİRDİ

Token, 29 Ekim itibariyle 2.2 milyar dolar işlem hacmine ulaşarak CMC'de en fazla değer kazananlar arasında yer aldı. Ancak bazı yatırımcılar, sosyal medyada tokenlerini satamadığını yazdı.

BİR ANDA TÜM KAZANCINI SİLDİ

SQUID token dün öğle vakitlerinde 2 bin 856 dolardan işlem görüyordu. Beş dakika sonra, saatler 12.40'ı gösterdiğinde aniden 0.0007926 dolara indi. Geliştiricisinin belli olmadığı token, yüzde 99'luk bir düşüş yaşayarak yatırımcısını şoke etti. Token 0.005 dolara çakıldı ve tüm kazancını sildi.

YORUMLAR
500
Binance kurucusundan şok açıklama: LUNA yüzünden iflas etti! Binance kurucusundan şok açıklama: LUNA yüzünden iflas etti! Denizbank İlk Senaryo İlk Film Yarışması'nın Jüri Toplantıları Denizbank İlk Senaryo İlk Film Yarışması'nın Jüri Toplantıları Kripto para çöküşü, iklim krizine yaradı! İşte sebebi Kripto para çöküşü, iklim krizine yaradı! İşte sebebi
Kaynak: İHA

Son Dakika Finans Kripto para piyasasında 'Squid Game' vurgunu - Son Dakika


Advertisement