Son Dakika Haberleri: KSHMYO'ndan Yeni Mezunlar

KSHMYO'ndan Yeni Mezunlar

9 yıl önce

Kocaeli Üniversitesi Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Sağlık Programlarından Bu Yıl 164 Öğrenci Mezun Oldu.

KSHMYO'ndan Yeni Mezunlar, System.String[]
Kartepe'deki okulun 8.dönem mezuniyet töreninde Kaymakam Ünaldı ile Belediye Başkanı Karabalık, öğrencilerin coşkusuna ortak oldular.

Kartepe'de eğitim ve öğretim hizmeti veren KSHMYO Sağlık Programları Bölümlerinin mezuniyet töreni Derbent Uygulama Oteli'nde gerçekleştirildi. Kartepe Kaymakamı Mustafa Ünaldı, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık'ın da aralarında bulunduğu törenler saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ardından başladı.

Bu yıl 8.mezunlarını veren okulda Tıbbi Laboratuvar programından 81, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı'ndan 83 öğrenci başarı belgelerini alarak yeni yaşamlarına ilk adımlarını attılar.

Okul Birincisi Tuğçe Aktop, öğrenciler adına duygularını ifade ederken MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rüştü Taştan da konuklara bölüm hakkında bilgi verdi. Daha sonra yaş kütüğüne isim çakılması ardından dereceye giren öğrenciler protokolün elinden plaketlerini aldılar. Okul 1. Tuğçe Ertok'a Kaymakam Ünaldı, okul 2. Sezgin Karadağ'a Belediye Başkanı Karabalık ve okul üçüncüsü Bülent Kaynak'a da müdür Taştan plaketini verirken başarı dileklerini ilettiler.

Deniz Baykal'dan Kurultay Yorumu: Partiyi Geriye Götürür Hamdi Alkan'ın Kızı Zeynep Alkan, Duş Alma Pozuyla Takipçilerinin Yüreğini Hoplattı

Adnan Oktar Çetesinin, Fenerbahçe'nin Eski Futbolcusu Emenike'nin Özel Anlarını Kaydettiği Ortaya Çıktı