Son Dakika Haberleri: LGBT Karşıtı Meclis Üyesi, Eşcinsel İlişkiye Girerken Yakalandı

LGBT Karşıtı Meclis Üyesi, Eşcinsel İlişkiye Girerken Yakalandı

12 ay önce

LGBT karşıtı kampanyalarda yer alan Ohio Millet Meclisi üyesi Wes Goodman, ofisinde eşcinsel ilişkiye girerken yakalanmasının ardından istifa etti.

ABD'de bulunan Ohio eyaletinin Cumhuriyetçi Millet Meclisi üyesi Wes Goodman, LGBT karşıtı kampanyalarda yer alıp aile değerlerini savunmasının ardından ofisinde başka bir erkekle cinsel ilişkiye girerken yakalandı.

İSTİFA ETTİ

Yine Ohio'da bulunan ve kürtaj karşıtı bir kampanyanın başkanı bir kadınla evli olan Goodman, başka bir erkekle cinsel ilişkiye girmesi halk tarafından duyulduktan sonra görevinden istifa etti.

MECLİSTE ÇALIŞMAYAN BİR ERKEKLE İLİŞKİYE GİRMİŞ

Colombus Dispatch'in haberine göre, Goodman'ın ofisinde mecliste çalışmayan başka bir erkekle cinsel ilişkiye girdiğini gören bir tanık, olayı Ohio Özel Kalem Müdürü Mike Dittoe ile paylaştı. Dittoe'nin durumu Ohio Cumhuriyetçi Sözcüsü Cliff Rosenberg'le paylaşmasının ardından yapılan toplantıda Rosenberg ve Goodman iddialar hakkında görüştü.

GOODMAN İDDİALARI DOĞRULADI

Kampanyası süresince aile değerlerinin öneminden bahseden ve evliliğin bir erkek ve kadın arasında gerçekleşmesinin kutsal olduğunu savunan Goodman, iddialar üzerine yapılan toplantının ardından düzenlenen basın toplantısında meclis üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı.

33 yaşındaki Goodman'ın istifası üzerine Cliff Rosenberg konuyla ilgili, "Goodman'ın ofisinde gerçekleşen uygunsuz davranışların detaylarını dün öğrendim. Daha sonra kendisiyle görüştüğümde Goodman iddiaları doğruladı. Bu sebeple kendisi, ailesi ve enstitü için istifa etmesinin en doğru hareket olduğu kararına vardık" dedi.

ÖZÜR DİLEDİ VE MAHREMİYET İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Geçen yıl Ohio'nun kuzeyinde yer alan 87. Bölge Temsilcisi seçilen Goodman istifasında, yarı yolda bıraktığı herkesten özür diledi ve ailesi ve kendisi için mahremiyet istediğini söyledi.


YORUMLAR


Kanada'da Esrar Serbest Bırakılınca Stoklar 2 Günde Tükendi 80'lerin Ünlü Şarkıcısı Hakan Aslan, Cinsiyet Değiştirdi

Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu'ndan 'Öğrenci Andı' Açıklaması: Değişiklik Yapılabilir