Liderlik ve Girişimcilik Zirvesi - Son Dakika

Liderlik ve Girişimcilik Zirvesi

25.02.2017 09:34
Liderlik ve Girişimcilik Zirvesi, System.String[]

(YEŞİL AY GENEL MÜDÜRÜ)ÖZEL OYTUN TÜRKOĞLU-(MARKÖR GRUP BAŞ.-İŞ ADAMI)ASLI ŞAFAK-(HABER SPİKERİ-YAZAR-TEDx KONUŞMACISI_FARUK ACAR-(ANDY-AR YÖN. K. BAŞKANI)Yukarıdaki konuşmacılarımızın gerçekleştireceği bir zirve olacak sonucunda 4 profesyonel sertifika sahibi olabileceğiniz zirve de sizi.

SAVAŞ YILMAZ-(YEŞİL AY GENEL MÜDÜRÜ)

ÖZEL OYTUN TÜRKOĞLU-(MARKÖR GRUP BAŞ.-İŞ ADAMI)

ASLI ŞAFAK-(HABER SPİKERİ-YAZAR-TEDx KONUŞMACISI_

FARUK ACAR-(ANDY-AR YÖN. K. BAŞKANI)

Yukarıdaki konuşmacılarımızın gerçekleştireceği bir zirve olacak sonucunda 4 profesyonel sertifika sahibi olabileceğiniz zirve de sizi de görmek isteriz,biletlerimiz sınırlı sayıdadır daha fazla ve detaylı bilgi (0544 326 89 07).

Liderlik ve Girişimcilik Zirvesi

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Liderlik ve Girişimcilik Zirvesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Resmi Gazete'de yayımlandı: 12 bin sözleşmeli sağlık personeli alınacak Aliyev "Yeni bir gerçeklik yarattık" diyerek duyurdu: Tek bir Azerbaycan devletinde hayatlar güzel olacak Kayınpederini baklavayla zehirleyen damat, daha önce de eşini zehirlemiş Kar İstanbul'un kapısına dayandı! Tekirdağ ve Edirne'de birçok mahalle beyaza büründü Çaldığı 18 çuval fındığı geri getiren hırsız: Hata ettiğimi anladım Koronanın en erken belirtisi ortaya çıktı: Aşırı burun kuruluğu hastalığın habercisi olabilir Bakan duyurdu, parmak iziyle kimlik doğrulama geliyor! Pilot uygulama ocakta Bomba iddia: Kendi evinde karantinaya giren Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı