Son Dakika Haberleri: "Mahalle" Filminin Prömiyeri İstanbul Film Festivali'nde!

"Mahalle" Filminin Prömiyeri İstanbul Film Festivali'nde!

3 yıl önce

Buğra Gülsoy ve Serhat Teoman'ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu ve aynı zamanda rol aldıkları Mahalle filmi dünya prömiyerini 36. İstanbul Film Festivali'nde Ulusal Yarışma bölümünde yapacak ve Altın Lale Ödülü için yarışacak.

Buğra Gülsoy, Serhat Teoman ve Emre Erkan'ın başrollerinde yer alıp senaryosunu da birlikte yazdıkları, kendi kanunlarını kendi yazan bir mahallede yaşayan üç arkadaşın yeni taşınan, gizemli bir yabancı ile değişen hayatlarının anlatıldığı "Mahalle" filminde bu isimlere Hazar Ergüçlü, Selen Öztürk, Gökşen Ateş, Gökhan Soylu ve Selahattin Töz de eşlik ediyor.

Mahalle'nin İstanbul Film Festivali'nde 12 Nisan Salı günü 19.00'da Atlas Sineması'nda yapılacak gösterimine ve söyleşisine filmin yönetmenleri ile beraber oyuncuları ve filmin tüm ekibi katılacak.

Buğra Gülsoy, Serhat Teoman, Emre Erkan ve Mert Öner'in birlikte kurduğu Get Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Mahalle'nin çekimlerinin tamamı geçtiğimiz yaz İstanbul'da gerçekleştirildi.

Haber Yayın Tarihi: 08.04.2017 04:36 Kaynak: BültenlerSerdar Ortaç, boşandıktan 17 gün sonra Chloe Loughnan ile evlendiğine pişman olduğunu söyledi
Kız çocuklarını istismar eden zanlının üzerinden çıkanlar şoke etti Canlı yayında Cübbeli Ahmet ile İsmail Saymaz arasında gerginlik!