Son Dakika Haberleri: Mamak'ta Mobil Anaokulu Otobüsü

Mamak'ta Mobil Anaokulu Otobüsü

18 gün önce

Mamak Belediyesinin dezavantajlı bölgelerde uyguladığı Mobil Anaokulu otobüsü, yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla yeniden göreve başladı.

Mamak'ta Mobil Anaokulu Otobüsü, System.String[]
Mamak Belediyesinin dezavantajlı bölgelerde uyguladığı Mobil Anaokulu otobüsü, yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla yeniden göreve başladı.

Mamak Belediyesinin dezavantajlı bölgelerde uyguladığı Mobil Anaokulu otobüsü, yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla tekrar yollara düştü. Bu yıl Mamak'ta 10 mahallede uygulanacak gezici eğitim otobüsünde eğitimler başladı. 4-6 yaş grubu minikler için anaokulu olarak tasarlanmış eğitim otobüsüne kayıtlar için son başvuru tarihi ise 21 Ekim.

Talebin her geçen gün arttığı Mobil Anaokulu'nda minik öğrenciler öğretmenleri eşliğinde hem öğreniyor hem de oyuncaklarla dolu otobüste hoşça vakit geçiriyor. Minikler kalem tutma, kaynaşma, oyun saati, hikaye saati, yemek saati gibi uygulamalarla dolu dolu bir gün geçiriyor. Eğitimler haftada 5 gün sabah saat 09.00-11.00 ve 13.00-15.00 saatlerinde gerçekleşiyor. Mobil Anaokulu her yıl daha fazla öğrenciye hizmet vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl 300 öğrencinin faydalandığı Mobil Anaokulundan bu yıl da 300 civarında öğrencinin faydalanması hedefleniyor. - ANKARAKaşıkçı'nın Cesedi, Konsolosluktan Halıya Sarılıp Çıkartılmış AK Parti'nin Genç Milletvekili Rümeysa Kadak, Kaç Yaşında Emekli Olacağını Duyurdu

Ünlü Şarkıcı Iggy Azalea'dan, Pelüş Oyuncaklı Kışkırtıcı Paylaşım!