"Mavi bayraklı" plajlarda yoğunluk - Son Dakika

"Mavi bayraklı" plajlarda yoğunluk

27.07.2019 16:20

Tekirdağ'da sıcak havadan bunalan vatandaşlar, mavi bayraklı plajlarda yoğunluk oluşturdu.

Tekirdağ'da sıcak havadan bunalan vatandaşlar, mavi bayraklı plajlarda yoğunluk oluşturdu.

Hava sıcaklığının 31, deniz suyu sıcaklığının 25 derece ölçüldüğü, nem oranının yüzde 59'a ulaştığı kentte vatandaşlar plajları doldurdu.

Mavi bayraklı Altınova, Kumbağ, Şarköy ve Mürefte plajlarına gelenler, denizin ve güneşin tadını çıkardı.

Sıcaktan bunalan tatilcilerden bazıları denize girerken, bazı vatandaşlar da çocuklarıyla kumsalda oynadı.

Trakya Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Orhan Çebi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yerli ve yabancı çok sayıda turistin Tekirdağ'ı tercih ettiğini söyledi.

Çebi, "Şarköy, Marmaraereğlisi ve Süleymanpaşa ilçelerindeki plajlarda yoğunluk yaşanıyor. Vatandaşlar özellikle temizliğiyle dikkati çeken mavi bayraklı plajları tercih ediyor. Bu yoğunluk esnafımızı da sevindiriyor." dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'Mavi bayraklı' plajlarda yoğunluk - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü sunucu Öykü Serter'den yasak aşk itirafı: Evli bir erkekle uzun süre birlikteydim Berat Albayrak'ın istifasında parmağı var mı? Bülent Arınç, iddiaları yalanladı 6 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan 3 sapkın, büyü yapmak için de ciğerini kesip çıkarmış Vizonlarda görülen mutasyona uğramış koronavirüs yok oldu Jamie Vardy'nin eşi, kendisine kocasının cinsel ilişki videosuyla şantaj yapan kişinin planını ifşa etti Nusret'in altın tozlu kahvesi sosyal medyayı salladı, takipçileri eleştirmekten geri durmadı 17 yaşındaki Gamze'yi ölüme götüren tuzağı Niğdeli genç kıza da kurmuşlar Sahra hastanesi olarak düzenlenen tartışmalı alanda 'estetik-kozmetik-güzellik fuarı' açıldı