Son Dakika Haberleri: Medıa Markt Ümraniye Mağazasına Git, Samsung Galaxy Note 3'ü Kap

Medıa Markt Ümraniye Mağazasına Git, Samsung Galaxy Note 3'ü Kap

5 yıl önce

Media Markt Ümraniye mağazasında gerçekleştirilecek yarışmada, Samsung Galaxy Note 3'ü kullanarak en hızlı işlemi yapanları birbirinden özel hediyeler bekliyor.

Medıa Markt Ümraniye Mağazasına Git, Samsung Galaxy Note 3'ü Kap, System.String[]
Dünya markalarını, bol çeşit, düşük fiyat ve en kaliteli hizmet anlayışı ile sunan Avrupa'nın bir numaralı teknoloji market zinciri Media MarktSamsung ile birlikte eğlenceli bir yarışmaya imza atıyor. Media Markt Ümraniye mağazasında gerçekleştirilecek yarışmada, Samsung Galaxy Note 3'ü kullanarak en hızlı işlemi yapanları birbirinden özel hediyeler bekliyor.

Teknoloji marketi zinciri Media Markt, Samsung'un en yeni model telefonu olan Galaxy Note 3 ile birlikte "Dene, Yarış, Kazan" başlığı altında 28-29 Eylül tarihlerinde eğlenceli ve bol ödüllü bir yarışmaya ev sahipliği yapıyor. Media Markt Ümraniye mağazasında 13:00-17:00 ve 17:00-20:00 saatleri arasında gerçekleşecek yarışmada, Galaxy Note 3'ün benzersiz özelliklerini en hızlı şekilde kullananlar birbirinden özel hediyelerin de sahibi olacak.

2 gün boyunca dört seans olarak gerçekleşecek yarışmada günün en hızlısına Samsung Galaxy Note 3, 2 günde 2 seansın en hızlısına Galaxy Note 3 + Gear, günün takip eden en hızlı 5 yarışmacısına ise Samsung Bluetooth Kulaklık hediye edilecek.


Afrin Harekatı Kapsamında ÖSO Kuvvetlerinin Koluna Sarı Bant Takıldı Son Dakika! Afrin'de İlk Köy, Terör Örgütü PYD'nin Elinden Alındı
Zeytin Dalı Harekatı Rahatsız Etti! Terör Propagandası Yapanlara Soruşturma