Melih Gökçek, Şampiyon Güreşçileri Kabul Etti - Son Dakika

Melih Gökçek, Şampiyon Güreşçileri Kabul Etti

17.03.2012 18:19
Melih Gökçek, Şampiyon Güreşçileri Kabul Etti, System.String[]

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve ASKİ Spor Kulübü Onursal Başkanı Melih Gökçek, Avrupa Güreş Şampiyonası'nda kürsüye çıkan milli güreşçileri kabul etti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve ASKİ Spor Kulübü Onursal Başkanı Melih Gökçek, Avrupa Güreş Şampiyonası'nda kürsüye çıkan milli güreşçileri kabul etti.

Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde gerçekleşen kabulde, Sırbistan'da yapılan şampiyonada sıkletlerinde zirveye çıkan Taha Akgül, Rıza Kayaalp ve Fatih Üçüncü ile 2011 yılında koparma ve toplamda elde ettiği Avrupa ve dünya şampiyonluklarıyla dikkatleri üzerine çeken halterci Mete Binay'ı kutladı.

Kabulde, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili ve eski Büyükşehir Belediye Ankaraspor Kulübü Başkanı Ayhan Yılmaz, ASKİ Spor Kulübü Başkanı Ahmet Erbağ, kulüp 2. başkanı Ahmet Tunç, yönetim kurulu üyeleri ve şampiyonları yetiştiren teknik heyet de hazır bulundu.

- ANKARA

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor Melih Gökçek, Şampiyon Güreşçileri Kabul Etti - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Şanlıurfa'da tarım işçilerini taşıyan minibüs devrildi: 1 ölü, 11 yaralı Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Yüz yüze eğitim sürecinde kronik rahatsızlığı bulunan öğrencilerin sınavları izole bir ortamda gerçekleşecek Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Mardin'de 1700 yıllık kilise 7 milyon 250 bin liraya internetten satışa çıkarıldı Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Koronavirüse yakalandıktan sonra ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü