Son Dakika Haberleri: Melike Taner ile Aşk Yaşadığı İddia Edilen Acun Ilıcalı'dan Şaşırtan Açıklama!

Melike Taner ile Aşk Yaşadığı İddia Edilen Acun Ilıcalı'dan Şaşırtan Açıklama!

2 ay önce

Geçtiğimiz yıl Şeyma Subaşı'ndan boşanan Acun Ilıcalı, yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Melike Taner hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

TV8'in patronu Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'na benzerliğiyle dikkat çeken ve Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilen Melike Taner hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

"GÖRMEDİM, DUYMADIM, TANIMIYORUM"

Ünlü isim Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından "Melike Taner ile aşk yaşıyor" iddialarına son noktayı koydu. Sosyal medya hesabının hikaye bölümünden paylaşım yapan Acun Ilıcalı, "Melike Taner isimli kişiyi görmedim, duymadım, tanımıyorum. Bilgilerinize..." ifadelerini kullandı.

BİRLİKTE OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, geçtiğimiz Kasım ayında sürpriz bir şekilde boşandı. Boşanmanın üzerinden 4 ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen Acun Ilıcalı'nın aşk hayatı, magazin kulislerinde en çok konuşulan konulardan biri oldu. 2017 güzeli Itır Esen'le aşk yaşadığı konuşulan Ilcalı'nın Melike Taner'le birlikte olduğu iddia edildi.

İDDİALARI DOĞRULAR NİTELİKTE PAYLAŞIM YAPTI

Sosyal medya hesabından Dominik'te olduğu anlaşılan Melike Taner, iddiaları doğrular nitelikte bir paylaşım yaptı.


YORUMLAR


2013 Yılında Aldığı Lüks Otomobil Arızalı Çıktı, Mahkeme 397 Bin TL'lik Bedelin Faiziyle Geri Ödenmesine Hükmetti Altın Palmiye Ödül Törenine Katılan Dünyaca Ünlü Şarkıcı Alexandra Stan, Transparan Kıyafetiyle Geceye Damga Vurdu Vatandaş, 65 Milyon Yıllık Dev Fosili Evinin Duvarına Taş Olarak Kullanmış