Son Dakika Haberleri: Merakla Beklenen Behzat Ç. Dizisinden İlk Görüntüler Yayınlandı!

Merakla Beklenen Behzat Ç. Dizisinden İlk Görüntüler Yayınlandı!

5 gün önce

Bir dönemin çok izlenen dizilerinden olan Behzat Ç. izleyici ile tekrar buluşmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen dizinin, çekiminden ilk görüntüler yayınlandı.

Türkiye'nin çok sevilen dizileri arasında yer alan Behzat Ç., 6 yıl sonra BluTV aracılığıyla sevenleriyle tekrar buluşacak. Behzat Ç.'nin Twitter hesabından "Geliyoz la" ifadesiyle paylaşılan videoda dizi setinden ilk görüntüler yayımlandı. Görüntülerde Behzat Ç. karakterini canlandıran Erdal Beşikçioğlu'nun dizinin birçok bölümünün geçtiği Sokakbaşı meyhanesinde olduğu görülüyor.

ESKİ OYUNCULAR YALNIZ BIRAKMAYACAK

Dizide eski kadrodan Nejat İşler, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol ve Ayça Eren yeniden ekibe dahil oluyor. İşler'in yeniden dizinin unutulmaz kötü karakteri Ercüment Çözer'e hayat vereceği yapımda; İnanç Konukçu, Hayalet; Berkan Şal ise Akbaba rolüyle Behzat Amir'i yine yalnız bırakmayacak.

Merakla Beklenen Behzat Ç. Dizisinden İlk Görüntüler Yayınlandı!
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 10:42 

YORUMLAR (5)


TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Türkiye ile ABD Arasında Serbest Ticaret Anlaşması İmzalanmalı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Tepki: Çete Yaftası Vurup Hakimleri Hedef Göstermek Ahlaksızlıktır PKK'lı Teröristlerin Eren Bülbül'ün Evinden Çaldığı Eşyalar, Sığınakta Bulundu AK Parti Sözcüsü Çelik, "MİT Başkanı Esad ile Görüştü mü?" Sorusuna Yanıt Verdi