Mesut Özil, Fenerbahçe'yi sosyal medyadan tebrik etti - Son Dakika

Mesut Özil, Fenerbahçe'yi sosyal medyadan tebrik etti

18.01.2021 21:31

Fenerbahçe'nin Ankaragücü maçında 3-1 galip gelmesinin ardından yeni transfer Mesut Özil, sosyal medyadan maç görseli ve skorunu paylaşarak tebrik mesajı yolladı. Mesut'un paylaşımı kısa sürede büyük ilgi gördü.

Fenerbahçe'nin İstanbul'a getirdiği ve kadrosuna katmaya çok yakın olduğu yıldız futbolcu Mesut Özil'den Ankaragücü maçı sonrası sarı lacivertli kulübü tebrik etti.

Sarı Lacivertliler'in 3-1 kazandığı Ankaragücü maçının ardından sosyal medya hesabından takımı tebrik eden yıldızın oyuncunun bu paylaşımının altına kısa sürede yüzlerce yorum geldi.

Mesut Özil, Fenerbahçe'yi sosyal medyadan tebrik etti

İMZA ATMASI AN MESELESİ

Fenerbahçe'nin, dün gece saatlerinde özel uçakla İstanbul'a getirdiği Mesut Özil ile kısa süre içerisinde sözleşme imzalaması bekleniyor.

Mesut Özil, Fenerbahçe'yi sosyal medyadan tebrik etti

Son Dakika Spor Mesut Özil, Fenerbahçe'yi sosyal medyadan tebrik etti - Son Dakika Spor


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Son dakika! Merkez Bankası'ndan rezerv açıklaması: Ilımlı toparlanma başladı Cibuti'de insan kaçakçıları göçmenleri denize attı: En az 20 ölü Kamu bankaları, normal mesai saatlerine geri döndü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı İnsan Hakları Eylem Planı'na insan hakları aktivistleri ne diyor? Makyajı ve photoshop'u abartan Deniz Seki'yi görenler tanımakta güçlük çekiyor Beşiktaş maçında Ertaç Özbir'in hücuma çıkması İspanya basınında gündem oldu Babasının "Rabbime kurban ettim" diyerek boğazını kestiği çocuğun sağlığı iyiye gidiyor Müdürünün tacizine uğrayan genç kadın soluğu savcılıkta aldı: Sık sık arıyor, "İki tane karım var zevk alamıyorum" diyor