Midyat Belediye Başkanı, Camii inşaatını inceledi - Son Dakika

Midyat Belediye Başkanı, Camii inşaatını inceledi

10.12.2021 08:14
Midyat Belediye Başkanı, Camii inşaatını inceledi

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Yeni Mahallede yapımı devam eden hayırsever vatandaşların desteğiyle yapılan Hacı Hasan Gündüz Cami inşaatında incelemelerde bulundu.

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Hacı Hasan Gündüz inşaatını inceledi.

Yakında ibadete açılacak cami inşaat hakkında yetkililerden bilgi alan, Belediye Başkan Şahin, Cami inşaatında çalışanlara kolaylıklar dileyerek, "Cami yapımına emek veren destek çıkan tüm hayırseverlere ve kurumlara teşekkür ederim." dedi.

Başkan Şahin, daha sonra esnafları ziyaret ederek talep ve önerilerini dinleyerek bol kazançlı bereketli bir hafta geçirmelerini diledi.

Hacı Hasan Gündüz Cami tamamlandığında, 900 metrekare kapalı alan üzerinde iki katlı ve mahfili ile birlikte yaklaşık 2 bin kişi aynı anda ibadet edebilecek. Gasilhanesi ile çift minareli caminin süslemeleri de bitten cami yakında ibadete açılacak.

YORUMLAR
500
Direksiyon başında kalp krizi geçiren sürücü kaza yaptı Direksiyon başında kalp krizi geçiren sürücü kaza yaptı Sultandağı Kent Meydanı yapım çalışmaları sürüyor Sultandağı Kent Meydanı yapım çalışmaları sürüyor İHH tarafından Sudan'da inşa edilen cami ibadete açıldı İHH tarafından Sudan'da inşa edilen cami ibadete açıldı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Midyat Belediye Başkanı, Camii inşaatını inceledi - Son Dakika


Advertisement