Miraç Kandili - Son Dakika

Miraç Kandili

22.04.2017 16:30
Miraç Kandili, System.String[]

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.

Babaş, mesajında, kandil gecelerinin manevi değerleri güçlendiren, gönülleri aydınlatan, birlik ve beraberliği pekiştiren özel geceler olduğunu belirtti.

Miraç Kandili'nin barış yaymak, nefisleri terbiye etmek ve kardeşlik duygularını arttırmak adına büyük bir fırsat olduğunu ifade eden Babaş, şunları kaydetti:

"Milletimizin asırlardan bu yana heyecanla kutladığı mübarek Miraç Kandili, Müslümanların inanç ve kültür dünyasının vazgeçilmezidir. İnanıyorum ki bu kandil gecesi tüm insanlığın gönlünde barış, dostluk, kardeşlik ve merhamet duygularını bir meşale misali tutuşturacak ve kaybolmaya yüz tutan manevi değerlerimizi bizlere hatırlatmaya vesile olacaktır. Bu düşünceler içerisinde İslam aleminin Miraç Kandili'ni tebrik ediyor, bu anlamlı gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum. "

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Miraç Kandili - Son Dakika


Son Dakika

Yardım kampanyası için bin adet hamburger alan Luiz Suarez, 45 bin TL ödedi Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat koronavirüse yakalandı G.Saraylı Marcao'nun paylaşımında 4 yıldızın yer almaması taraftarı kızdırdı 10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı Kan donduran vahşet! Boşandığı kocasını öldürüp ikiye böldüğü cesedini yaktı Oksijen tüpüne bağlı yaşayan KOAH hastası adam, uyuşturucu satıcısı çıktı Dolandırıcılar, banka kartını kiralamak için aylık bin lira teklif ettiler Azerbaycan 27 yıllık hasreti bitirmeye kararlı! Ordu gece boyu Ermeni cephelerini vurdu, Karabağ'da ilerleyiş sürüyor