Miraç Kandili - Son Dakika

Miraç Kandili

22.04.2017 16:30
Miraç Kandili, System.String[]

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.

Babaş, mesajında, kandil gecelerinin manevi değerleri güçlendiren, gönülleri aydınlatan, birlik ve beraberliği pekiştiren özel geceler olduğunu belirtti.

Miraç Kandili'nin barış yaymak, nefisleri terbiye etmek ve kardeşlik duygularını arttırmak adına büyük bir fırsat olduğunu ifade eden Babaş, şunları kaydetti:

"Milletimizin asırlardan bu yana heyecanla kutladığı mübarek Miraç Kandili, Müslümanların inanç ve kültür dünyasının vazgeçilmezidir. İnanıyorum ki bu kandil gecesi tüm insanlığın gönlünde barış, dostluk, kardeşlik ve merhamet duygularını bir meşale misali tutuşturacak ve kaybolmaya yüz tutan manevi değerlerimizi bizlere hatırlatmaya vesile olacaktır. Bu düşünceler içerisinde İslam aleminin Miraç Kandili'ni tebrik ediyor, bu anlamlı gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum. "

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Miraç Kandili - Son Dakika


Son Dakika

Hafta sonu tüm Türkiye'de uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması başladı Sörloth, Leipzig'in Bielefeld'i 2-1 yendiği maçta penaltı kaçırdı Son Dakika: Türkiye'de 28 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 182 kişi vefat etti, 30 bin 103 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan yeni koronavirüs genelgesi! Oteller sadece müşterine yemek hizmeti verebilecek İstanbul'da koronavirüs definleri görüntülendi! Cenazeler iki nedenden dolayı tabutla defnediliyor Milyonlar heyecanla bekliyor! Emekliye ocakta 405 lira zam göründü Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor Şeyma Subaşı ile ayrılan Guido Senia, eski sevgilisine geri döndü