Son Dakika Haberleri: Muğla Üniversitesi "Geleneksel Sosyoloji Günleri"

Muğla Üniversitesi "Geleneksel Sosyoloji Günleri"

8 yıl önce

Muğla Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü ve Sosyoloji Topluluğu tarafından her yıl düzenlenen "Geleneksel Sosyoloji Günleri"nin 14'üncüsü yarın başlayacak.

Muğla Üniversitesi
Muğla Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü ve Sosyoloji Topluluğu tarafından her yıl düzenlenen "Geleneksel Sosyoloji Günleri"nin 14'üncüsü yarın başlayacak.

Muğla Üniversitesi Basın Halkla İlişkiler Birimi'nden yapılan yazılı açıklamada, 13 Mayıs'a dek sürecek etkinlikler kapsamında davetli konuşmacıların konferansları, kısa film gösterileri ve öğrenci çalışmalarının sunulacağı, oturumlarının yer alacağı günlerde, kültürel kimlikler, kültür, İdeoloji, İktidar, aile, çevre, modernlik, medya ve şiddet gibi birçok konunun ele alınacağı belirtildi.

Açıklamada şu bilgilere yer verildi:

"Program Sosyoloji Topluluğu Başkanı Fatih Kışan, Bölüm Araştırma Görevlisi Demet Bolat, Sosyoloji Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Koşar Hız, Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Pervin Çapan ile Muğla Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar'ın açılış konuşmalarıyla başlayacak. Açılış konferansı, 13. 30'da 'Üç Tarz-ı Siyaset' başlığıyla Prof. Dr. Ahmet Arslan tarafından verilecek ve ardından 'Sevgili Afrikalı', 'Ateş Böcekleri', 'Çatlamış Toprağın Çocukları' isimli kısa filmler gösterilecek. Sosyoloji Günleri'nin ilk gününün sonunda

'Kültürel Kimlikler Üzerine' başlıklı öğrenci çalışmalarının yer aldığı ilk oturum gerçekleşecek. "

- MUĞLAAdnan Oktar'ın Cezaevindeki Son Hali Herkesi Şaşırttı Yasemin Yalçın, Kemal Sunal ile Tanışma Hikayesini Anlattı

Bitkisel Hayattaki Kadın Doğum Yaptı, Tecavüz Zanlısı Erkek Hemşire Yakalandı