Muhteşem Yüzyıl'in Final Tarihi Belli Oldu - Son Dakika

Muhteşem Yüzyıl'in Final Tarihi Belli Oldu

06.08.2013 00:10
Muhteşem Yüzyıl'in Final Tarihi Belli Oldu, System.String[]

Muhteşem Yüzyıl'da yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm seyirciye sürpriz yapacak! Bu arada dizinin final tarihi de netleşti.

Sarayın beğenilmeyen yeni Hürrem SultanVahide Gördüm, kendini yeni sezona hazırlamak için kampa girdi.

Entrikaların ve aşkların dizisi Muhteşem Yüzyıl geçtiğimiz sezon önce Pargalı İbrahim Paşa'nın idamı ardından Hatice Sultan ve Şah Sultan'ın Hürrem Sultan'a oyunları ile seyirciyi ekrana bağlamıştı. Heyecan tamda zirvedeyken Hürrem Sultan değişikliğine giden Muhteşem Yüzyıl'da bu sene neler olacağı merak konusu. Bu sene Mart ayında bitmesi planlanan dizi de Vahide Gördüm'ün yeni Hürrem Sultan olması hayal kırıklığı yaşattı.

Muhteşem Yüzyıl hayranlarından 'kilolu' ve 'yaşlı' eleştirileri alan yeni Hürrem Sultan Eylül'ün 2. haftası başlayacak olan sezona daha fit bir şekilde girmek için spora başladı. Gördüm, ‘Muhteşem Yüzyıl’a hazırlanmak için tatile çıkmadı. Evine kapandı. Dizinin tüm bölümlerini izledi. Kanuni dönemine ait 20’nin üzerinde kitap okudu. Topkapı Sarayı’nı 4 kez gezdi.

Vahide Gördüm özel spor hocası eşliğinde zayıfladı. İki ayda 6.5 kilo verdi. Vahide Gördüm’ü başrol oyuncusu Halit Ergenç ile yapımcısı Timur Savcı da yalnız bırakmadı. Üçlü sık sık bir araya geldi.

Bu arada ‘Muhteşem Yüzyıl’ın final tarihi belli oldu. 3 yıldır devam eden dizi Mart’ta izleyiciye veda edecek.

Muhteşem Yüzyıl'in Final Tarihi Belli Oldu

- Kaynak: Star

Son Dakika Magazin Muhteşem Yüzyıl'in Final Tarihi Belli Oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

İmamoğlu iddiası yalanlanan Akşener'den Bakan Soylu'ya çağrı: Çevresine çok dikkat etsin Barcenolı Messi, Manchester City'ye gelmek için 2 istekte bulundu Saldırı hazırlığındaki terörist, zaman ayarlı bomba düzeneğini kolundaki alçıda kamufle etmiş Son Dakika: Emniyet, Kur'an-ı Kerim'e hakaretler yağdıran Youtuber İbrahim Atabey hakkında yasal işlem başlattı Şarkıcı Bulut Duman, silahlı saldırı sonucu yaralandı Youtuber İbrahim Atabey, Kur'an-ı Kerim'e ve Peygamber Efendimize hakaret etti! Sosyal medya "Tutuklansın" kampanyası başlattı Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın Azerbaycan istihbaratıyla çalıştığı ortaya çıktı Koronavirüs Bilim Kurulu, Bakan Fahrettin Koca başkanlığında toplandı