Müjgan Ferhan Şensoy, Sevgilisi Cem Öğet ile Nişanlandı - Son Dakika

Müjgan Ferhan Şensoy, Sevgilisi Cem Öğet ile Nişanlandı

20.03.2018 17:02

Derya Baykal ile Ferhan Şensoy'un kızları Müjgan Ferhan Şensoy, oynadığı Fİ dizisinin müziklerini yapan Cem Öğet ile evlilik yolunda ilk adımı attı.

Son olarak Fi-Çi'nin Zeynep'i olarak rol alan Müjgan Ferhan Şensoy ile Cem Öğet aile arasında düzenlenen bir törenle nişanlandı. Evlilik yolunda ilk adımı atan ikili, aile arasında geçekleşen törenin fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında paylaştılar.

"HEYECANIM YATIŞINCA..."

Heyecanını sosyal medyadan paylaşan Müjgan Ferhan Şensoy şu ifadeleri kullandı: "Sabahtan beri dün akşamdan fotoğraflara bakıyorum, heyecanım yatışınca ne kadar güzel ve anlamlı bir gece geçirdiğimizi daha iyi anladım.

ANNESİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Dün yanımızda olan aile ve arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim. Her türlü detayı düşünüp muhteşem bir hazırlık yapan annem Derya Baykal iyi ki varsın, çok teşekkür ederim.

"CAHİT BERKAY ÇOK GÜZEL BİR KONUŞMA YAPTI"

Cem'le tanıştığımız ilk günden beri benim de 'Cahit Abim olan Cahit Berkay çok güzel bir konuşma yaptı; 'Kız almak, kız vermek, ben bu söylemleri onur kırıcı buluyorum, biz sizin mutluluğunuza şahit olmak, bunu paylaşmak için buradayız' dedi.

"CEM ÖĞET SENİ ÇOK SEVİYORUM"

Tam anlamıyla öyle bir buluşma oldu. Herkese ayrı ayrı teşekkürlerim olacak ama canım Nihan sen iyi ki varsın, bana kendimi prenses gibi hissettirdin. Daha büyük bir aile olma yolunda ilk adımımızı attık, darısı seven ve isteyen herkesin başına. Veee tabi ki Cem Öget seni çok seviyorum."

CEM ÖĞET KİMDİR?

Film ve dizi müzikleri ile adından söz ettirmeyi başaran Müzik Direktörü Cem Öğet bugüne kadar Şov Bizınıs, Kardeşim Benim, Fi, Kardeşim Benim 2, Kötü Çocuk ve Seni Gidi Seni gibi dizi ve sinema filmlerinin müziklerini hazırlamıştır.

Müjgan Ferhan Şensoy, Sevgilisi Cem Öğet ile Nişanlandı

Son Dakika Magazin Müjgan Ferhan Şensoy, Sevgilisi Cem Öğet ile Nişanlandı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
  • kazım çorlulu: Allah mutlu etsin . Derya Baykal Ferhan Şensoy süper iyi insanlar .Kızıda iyidir, fakat ferhan şensoy okadar yetenekli özel kabiliyetli adam son zamanlarda hiçbirşey yapmadı . Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Depremle ilgili provokatif paylaşımlarda bulunan kişi tutuklandı 4 kızı enkaz altında kalan annenin sözleri yürek dağladı: Güneş doğmadı bugün yavrularımın üstüne Khabib, İslam karşıtı sözler sarf eden Macron'a ayetle yanıt verdi Son Dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tüm ailesiyle birlikte koronavirüse yakalandı Komşuların gürültü kavgası kanlı bitti: 2 ölü 1 yaralı Depremi mavi ay mı tetikledi? 16 Kasım'ı işaret eden ünlü astrolog Aysun Koç'tan ürküten sözler 2000 yılına ait fotoğraf her şeyi ortaya çıkardı! Rıza Bey Apartmanı ile ilgili dehşete düşüren detay İzmir'de yıkılan binada kullanan malzemeler kalitesiz çıktı