Mustafa Uğurlu Mafya Babası Rolüyle Yine Çok Konuşulacak - Son Dakika

Mustafa Uğurlu Mafya Babası Rolüyle Yine Çok Konuşulacak

10.11.2017 14:31
Mustafa Uğurlu Mafya Babası Rolüyle Yine Çok Konuşulacak, System.String[]

Geçtiğimiz sezon "İçerde" dizisinde canlandırdığı "Yusuf Müdür" karakteriyle çok konuşulan usta oyuncu Mustafa Uğurlu, yakında başlayacak olan "Babamın Günahları" dizisinde bu kez mafya babası "Ferruh Sarıca" rolüyle büyük ses getirecek.

Yapımcılığını ANS Prodüksiyon'un üstlendiği, senaryosunu Ahmet Saatçioğlu'nun yazdığı yönetmen koltuğunda Abdullah Oğuz'un yer aldığı, oyuncu kadrosunda ise Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları, Mehrnoush Esmaeilpour ve Müjde Uzman gibi gözde isimler ile çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi'nin rol aldığı "Babamın Günahları" çok yakında Star Tv ekranlarında seyirci ile buluşacak.


Dizinin başrollerinde yer alan usta oyuncu Mustafa Uğurlu bu kez izleyiciyi şaşırtacak. Geçtiğimiz sezon İçerde dizisinde canlandırdığı karakter ile büyük beğeni toplayan Uğurlu, yeni sezonun en iddialı dramalarından biri olacak olan dizide acımasız bir mafya babasını canlandırıyor.

Dikkat çekici senaryosu ve çarpıcı kurgusuyla izleyicileri ters köşeye yatıracak dizi sevdiği kadın Yeşim'i (Melisa Sözen) korumak için Ferruh'un (Mustafa Uğurlu) işlediği cinayeti üstlenen Ozan'ın (Kadir Doğulu) yıllar sonra ilik nakli yapılması gereken bir kızı olduğunu öğrenmesi ve kızı için yaşamaya söz vermişken Ferruh'la yeni bir savaşa sürüklenmesini konu alıyor.

Mustafa Uğurlu Mafya Babası Rolüyle Yine Çok Konuşulacak

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Mustafa Uğurlu Mafya Babası Rolüyle Yine Çok Konuşulacak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Bilim Kurulu, Bakan Koca başkanlığında "Aşı" gündemiyle toplanıyor Yıkılmış metruk evde insan kafatası ve kemikler bulundu Çaykur Rizespor'un eski futbolcusu Abarhoun, 31 yaşında hayatını kaybetti İsmail Küçükkaya İmamoğlu'na suikast olayında resmi belgeyi canlı yayında okudu Tıp dünyası ABD'li anne ve kızını konuşuyor: Aralarında 1 yaş var İran'a karşı Türkiye'nin eline üç koz birden geçti! Doğal gazda büyük indirim kaçınılmaz oldu Pastane çalışanlarının kavgadan korkup dolaba saklandıkları anlar kamerada Yaralı kurye, zimmetli pantolonunun kesilmemesini istedi! Olay yerine gelen patron, duruma müdahale etti