Nefesle Bütünsel Sağlık - Son Dakika

Nefesle Bütünsel Sağlık

13.08.2016 19:01
Nefesle Bütünsel Sağlık, System.String[]

Nefes Teknikleri ve Beden-Zihin-Ruh Sağlığı İçin Pratik Uygulamalarİdealde önerilen beslenme şekli, egzersiz ve rahatlama teknikleri için yeterince zaman ayıramıyor olabilirsiniz.

Nefes Teknikleri ve Beden-Zihin-Ruh Sağlığı İçin Pratik Uygulamalar

İdealde önerilen beslenme şekli, egzersiz ve rahatlama teknikleri için yeterince zaman ayıramıyor olabilirsiniz.

Ancak fazla kilo, yeterince fit olamama, konsantrasyon, panik, halsizlik, enerji düşüklüğü, stres, uyku bozukluğu, huzursuzluk gibi sorunlar da hayatımızı karartmaya devam ediyor.

Bu eğitimde evde, ofis içinde, hatta taşıma araçlarında bile uygulanabilen ama hayatımıza çok değer katacak bedensel ve zihinsel egzersizleri öğreneceksiniz. Eğitimin ana başlıkları:

Doğru nefes almanın sürdürülebilir yöntemleri

Kilo kontrolü, vücudu sıkılaştırma yöntemleri

Doğru duruş egzersizleri

Klinik olarak kanıtlanmış stres önleme ve giderme teknikleri

Beyin kapasitesini daha iyi kullanma yöntemleri

Odaklanma ve problem çözmeyi kolaylaştırma yöntemleri

Rahat ve kaliteli uyku için uygulamalar

Hafızayı geliştirme ve güçlendirme teknikleri

Zihinsel dinginlik sağlama uygulamaları

Eğitmenimiz Reyhan Elmasri hakkında

www.reyhanelmasri.com

Kendi kişisel gelişimine Reiki ile başladıktan sonra zaman içinde kuantum şifa, NLP, EFT, TAT, yaşam koçluğu ve farklı enerji tekniklerini öğrenerek devam etti. En son Mustafa Kartal'dan Nefes Koçluğu ve Çocuk Nefes Koçluğu sertifikalarını aldı. Procter & Gamble, Deloitte ve Egon Zehnder'de çalıştıktan sonra kurumsal hayatı tamamen bırakarak eşzamanlı olarak sürdürdüğü bireysel çalışmalarını tam zamanlı uygulamaya başladı.

Kendi tecrübe ve bilgilerini harmanlayarak hazırladığı farklı modüller içeren "Çalışanların Mutluluğu" konulu kurumsal eğitimler veriyor.

TNS, Wrigley, Nielsen, Pepsico, Dubai Refreshments, Summertown, Nestlé, Türk İş Konseyi, ENOC, Ülker, Doğan Holding, Marsh, Allianz, Ekol Lojistik, Kılıç Holding, Mondelez, Brand Travel, TAV, Turkcell, Besler Gıda, Chep, Vodafone hizmet verdigim kurumlar arasında.

Bireysel çalışmalarında uyguladığı "Duygusal Detoks" yöntemi birkaç seansta kişilerin fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlıklarında çok ciddi iyileşmeler sağlıyor.

Çalışan ve İşyeri Psikolojisi, Panik-Atak Dostları ve Psiko-Onkoloji derneklerinde gönüllü olarak çalışıyor.

Sözcü Şık Hayat, Haber Türk, Marquette, kaddin.com'da makaleler yazıyor.

İLETİŞİM:

Reyhan Elmasri:  0534 980 8468

Bilet fiyatı:  150 TL

Not:

Etkinlik günü kapıda bilet satın alınmaktadır.

Ücretsiz park yeri mevcuttur.

Nefesle Bütünsel Sağlık

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Nefesle Bütünsel Sağlık - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Putin'den Karabağ Anlaşması'nı okumasını öneren yardımcısına yanıt: Neden okumalıyım ki? Zaten ben yazdım MHP'li eski Belediye Başkanı Mehmet Kula'nın kızıl geyik avı tepki çekti Oyuncu Damla Ersubaşı, geçirdiği değişimi estetiğe değil photoshop'a bağladı Son Dakika: Türkiye, evinde Rusya'yı 3-2 mağlup etti İstanbul'da kanlı pusu! Nişanlısını bekleyen müteahhide kurşun yağdırdılar Pandeminin başında "Virüs Türkleri az etkiler" diyen Doç. Dr. Oytun Erbaş, kendini bu sözlerle savundu Aliyev açtı ağzını yumdu gözünü! Kendisine basın özgürlüğü suçlaması yapan BBC'ye Batı'nın iki yüzlülüğünü anlattı TBMM Başkanı Şentop'tan Türkiye Grand Prix'sini kazanan Hamilton'a tebrik