Nike, Geleceğe Dönüş Filminin Ayakkabılarını Üretiyor - Son Dakika

Nike, Geleceğe Dönüş Filminin Ayakkabılarını Üretiyor

17.02.2014 11:33
Nike, Geleceğe Dönüş Filminin Ayakkabılarını Üretiyor, System.String[]

Bilimkurgu ve macera türüne yeni bir soluk getiren Geleceğe Dönüş filminin ünlü Power Lace spor ayakkabıları tekrar gerçeğe dönüşüyor.

Burçin Aygün - -

2011 yılında Nike tarafından üretilen ve gelecekten gelmiş gibi görünen spor ayakkabılar, Geleceğe Dönüş (Back to the Future) film serisinden fırlamış gibiydi. Amaç serinin baş kahramanı Marty McFly'ın geleceğe gittiğinde giydiği ayakkabıların bir benzerini üreterek satışa sunmaktı. Ancak Nike meşhur spor ayakkabıların filmde görünen ana hatlarını es geçmiş ve beklediğini bulamamıştı.


Şimdiyse Power Lace adlı yeni nesil Geleceğe Dönüş spor ürünü, Nike'ın tasarımcısı Tinker Hatfield'in de katkısı ile gerçeğine oldukça yakın biçimde satışa hazır. 2015 yılında satışa sunulacağı söylenen ürün filmde de 2015 yılında kullanılmıştı! Şimdi akıllardaki soru Power Lace adı ile ünlenen bu özel ayakkabıların filmdeki örneğine ne derece benzediği. Bilinen tek şey ise ürünün muhteşem bir satış başarısı yakalayacağı!


Filmden bir kare:
Burçin Aygün - Teknokulis : http://www.teknokulis.com

- Kaynak: Teknokulis

Son Dakika Teknoloji Nike, Geleceğe Dönüş Filminin Ayakkabılarını Üretiyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

CHP, Çakıcı'yı makamında ağırlayan Edirne Belediye Başkanı hakkında inceleme başlattı Eve giren şüpheli, Suriyeli ailenin 2 yaşındaki çocuğunu kaçırmaya çalıştı Meteoroloji 2 bölgeyi uyardı! Ege ve Marmara'da yağış bekleniyor Türk bayrağını yola serdiler, araçlar üzerinden geçti! Tepki toplayan o görüntülere soruşturma Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar