Nişanlısı Yokken Hayaletle İlişkiye Girdi, 10 Yıldır Erkeklerle Beraber Olmuyor - Son Dakika

Nişanlısı Yokken Hayaletle İlişkiye Girdi, 10 Yıldır Erkeklerle Beraber Olmuyor

08.12.2017 16:52

İngiltere'de yaşayan Amethyst Realm isimli kadın, sevgilisinin evde olmadığı bir gece, hayaletle ilişkiye girdiğini ve o günden sonra bir daha erkeklerle beraber olmadığını söyledi.

27 yaşındaki İngiliz kadın Amethyst Realm, erkek arkadaşından ayrılıp hayaletler ile ilişkiye girmeye başladığını ve hayaletler kendisini çok mutlu ettikleri için bir daha asla erkeklere dönmeyi düşünmediğini söyledi.

SEVGİLİSİ YOKKEN GELMİŞ

Bir sabah programına konuşan Amethyst, 10 yıl önce nişanlısı ile yeni taşındığı evde, erkek arkadaşının şehir dışında olduğu bir akşam, evde bir hayalet olduğunu fark ettiğini ve bunun üzerine iç çamaşırları ile kalıp hayaleti baştan çıkarmaya çalıştığını söyledi.

NEFESİNİ HİSSETMİŞ

Genç kadın, bir kaç dakika sonra vücudunun üzerinde bir ağırlık ve ensesinde hayaletin nefesini hissettiğini, kısa süre içinde de orgazm olduğunu söyledi.

RUHANİ BİR ÇOCUK İSTİYOR

Kadın, nişanlısının da hayaleti gördüğünü ve kendisini aldattığını düşündüğünü, erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra da hiçbir erkek ile ilişkisi olmadığını söyledi. 10 yıldır hayaletler ile ilişkiye girdiğini anlatan Amethyst, son olarak doğru hayaleti bulup, kendisinden ruhani bir çocuk sahibi olmayı düşündüğünü de ifade etti.

Nişanlısı Yokken Hayaletle İlişkiye Girdi, 10 Yıldır Erkeklerle Beraber Olmuyor

Son Dakika Güncel Nişanlısı Yokken Hayaletle İlişkiye Girdi, 10 Yıldır Erkeklerle Beraber Olmuyor - Son Dakika

YORUMLAR (39)
  • V: Vay be ne güzel.....kafadan yabancı bi isim yaz yanına nerden bulduğun belli olmayan bir bayan resmi koy altınada ingilterede bilmem nerede diye otur masabaşında bi hayal kur onuda haber diye burada yayınla....nasıl olsa o resmin sahibi bayan bunu görmeyecek ingilterede kalkıp bu ne yaaa burada böyle bir olay yokki demeyecek sende haber yaptım herkes yedi bak bak nasılda tıklanıp okundu diyeceksin.....evet bende tıkladım ama ilgimi çektiği için merak ettiğim için değil başlığı görür görmez uydurma haber olduğunu anladığım için.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Ozan: Vay anasını doğru erkeği duymuştum ama doğru hayaleti ilk defa duydum ; )) hey yavrum hey dünya güzel kafalar güzel ;)) Cevap Yaz 10 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Borsa 6 Şubat'tan bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Ermenistan, Türkiye'den ürün alımını yasakladı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Son Dakika! Paşinyan'dan gerilimi tırmandıran sözler: Rusya'dan ümidi kestim, kendimizi savunacağız Paşinyan "Herkes silahına sarılmalı" derken Azerbaycan ordusu, Karabağ cephesinde çok sayıda tank ele geçirdi