Nokia'dan Lumia Ceplere Özel Mağaza Bölümü! - Son Dakika

Nokia'dan Lumia Ceplere Özel Mağaza Bölümü!

01.01.2012 20:00
Nokia'dan Lumia Ceplere Özel Mağaza Bölümü!, System.String[]

Nokia'dan çok özel cepleri için çok özel bir uygulama indirme marketi! İçerisinde ise bunlar var...

Nokia'nın Windows Phone uygulama mağazası için bizzat uygulama geliştirdiği biliniyordu. Şimdi ise Windows'lu Lumia cepleri için bu uygulamalardan oluşan bir bölüm meydana getirildi.

Professeurthibault.fr adlı web sitesine göre "Nokia Collection" veya bazı durumlarda "Apps from Nokia" adını taşıyan yeni bölüm, Nokia tarafından geliştirilen uygulamaları içeriyor. Uygulamalar arasında Nokia Maps, Contacts Transfer, WRC Live, App Highlights, TuneIn Radio gibi Nokia uygulamaları bulunuyor.

Lumia telefonuna sahip kullanıcıların yeni bölümü görebilmesi için herhangi bir işlem yapması gerekmiyor ve bölümün önümüzdeki haftadan itibaren görünür hale gelmesi bekleniyor.

Bilgi için: Nokia Danışma Hattı

Telefon: (212) 337 17 17

Nokia'dan Lumia Ceplere Özel Mağaza Bölümü!
Nokia'dan Lumia Ceplere Özel Mağaza Bölümü!
Nokia'dan Lumia Ceplere Özel Mağaza Bölümü!

- Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Nokia'dan Lumia Ceplere Özel Mağaza Bölümü! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Galatasaray, deplasmanda Çaykur Rizespor'u 4-0 mağlup etti Kandilli'den yürekleri ferahlatan açıklama: Ocak ayından sonra yağışlar artacak Hafta sonu tüm Türkiye'de uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması başladı Aşk iddialarını sürekli yalanlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, dudak dudağa görüntülendi Partilere katılıp "Abartmayın" diyen sunucu Buse İskenderoğlu, koronavirüse yakalandı Yüzde 95 etkili olduğu söylenen koronavirüs aşısının ABD'ye sevkiyatına başlandığı iddia edildi Koronaya rağmen Şehabettin dedeyi onlarca kişi son yolculuğuna uğurladı Bursa'da koronavirüs kaynaklı ölümler artınca yüzlerce yeni mezar yeri açıldı