Nvidia'dan Açıklama : Gta 5, Pc İçin Yıl Sonunda Çıkacak! - Son Dakika

Nvidia'dan Açıklama : Gta 5, Pc İçin Yıl Sonunda Çıkacak!

14.08.2013 17:30
Nvidia'dan Açıklama : Gta 5, Pc İçin Yıl Sonunda Çıkacak!

NVidia yöneticilerinden Chris Evenden'ın mali yıl hakkında yaptığı konuşma sırasında, GTA 5'in bu yıl sonunda PC için çıkacağını söylemesi oyun severleri heyecanlandırdı.

PC sektörünün ekran kartı pazarının hakimi konumundaki NVidia'dan GTA 5 hakkında çarpıcı bir iddia geldi. Firmanın mali yıl tablosu için açıklama yapan Chris Evenden şunları söyledi;

" Tabletlerin, alt düzey laptoplara yetişmesi PC pazarını etkiliyor. Oyun için hazırlanan PC'lerin satışındaki artış devam ediyor. Bu, PC'lerin farklı amaçlar için kullanıldığını gösteriyor. Yine de bir çok kullanıcı PC'yi genel bir ihtiyaç olarak görüyor ve internet, e mail, sosyal medya ve video etkinliklerinde kullanıyorlar."

"Ama bunların çoğu tabletlerle de gerçekleştirilebilir. PC'yi oyun için kullananlar ise yıl sonunda çıkacak olan Call of Duty: Ghosts, Grand Theft Auto 5 ve Assasin's Creed 4 için sistemlerini güçlendirmek isteyeceklerdir."

Nvidia'nın yetkili isimlerinden Chris Evenden'in konuşmasında da görüldüğü üzere GTA 5'in bu sene sonunda PC için yayınlanacağından bahsediliyor. Konu hakkında Rockstar'dan net bir açıklama gelmiş değil.

Fakat ekran kartlarının bazı önemli oyunlara sponsor olduğunu düşündüğümüzde, NVidia tarafından yapılan açıklamanın doğruluk payının bir hayli fazla olduğunu varsayabiliriz.

Eğer Nvidia'nın iddiası gerçek oldurda, GTA 5, PC için yayınlanırsa, bir çok oyuncunun ekran kartını yenilemesi gerekebilir. GTA 5'in sistemleri zorlayacak grafiklerine aşağıdaki görsellerden göz atabilirsiniz.

Diğer görselleri görüntülemek için sayfayı değiştiriniz.

Kaynak: Technomonde.com
YORUMLAR
500

Son Dakika Teknoloji Nvidia'dan Açıklama : Gta 5, Pc İçin Yıl Sonunda Çıkacak! - Son Dakika


Advertisement