Son Dakika Haberleri: Okullar Basketbol İl Şampiyonası

Okullar Basketbol İl Şampiyonası

7 ay önce

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Küçük Erkek ve Kız Basketbol İl Şampiyonası sona erdi.

Okullar Basketbol İl Şampiyonası, System.String[]
Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Küçük Erkek ve Kız Basketbol İl Şampiyonası sona erdi.

Tecde Spor Salonu'nda düzenlenen maçlarda, kızlar kategorisinde 6, erkeklerde ise 10 okul takımı mücadele etti.

Erkeklerde oynanan final maçında Özel Malatya Final Ortaokulu, Özel Malatya Çınar Ortaokulunu 90-30 yenerek birinciliği elde etti.

Kızlarda oynanan final maçında Sümer Ortaokulu, Vali Galip Demirel Ortaokulunu 65-36 yenerek birinciliği elde etti. Kızlarda Sümer Ortaokulu, erkeklerde ise Özel Malatya Final Ortaokulu takımları il birincisi olarak grup müsabakalarına katılmaya hak kazandı.


Müsabakalar sonunda dereceye giren okullara, kupa, başarı belgesi ve madalyalarını Malatya Basketbol İl Temsilcisi Hasan Ali Epik, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yeşilyurt İlçe Müdürü Mehmet Özgül ve Okul Müdürleri verdi.

YORUMLAR


Ümit Karan, Birlikte Oto Galeri Açtığı Kardeşi Aykut Karan'ın İhanetine Uğradı Fuhuş İçin Buluştuğu Şahısları Elektro Şokla Gasp Eden Kadın Yakalandı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan, Abdullah Gül'e Sert Eleştiri: Bu Harekete İhanet Etti