Son Dakika Haberleri: Antalya'da Tarkan'ın ölmeden mezar taşını yaptılar

Antalya'da Tarkan'ın ölmeden mezar taşını yaptılar

3 gün önce

Antalya'da kabir yapım işiyle uğraşan Mehmet Çetin, Tarkan'a sevgisini ölümsüzleştirmek adına iş yerinin önüne teşhir için sanatçının fotoğrafının yer aldığı mezar taşını yaptı. Tarkan'ın mezar taşını görenler ise "Tarkan öldü mü?" sorusunu sordu.

Antalya'da 12 yıldır mezar yapımı işiyle uğraşan Mehmet Çetin, iş yerinin önüne kendi mezarını yaptı. Andızlı Mezarlığı'nın karşısındaki dükkanına Çetin'in teşhir amaçlı adı, soyadı ve telefon numarası yazılı mezar, yoldan geçenlerin ilgi odağı oldu. Reklam amacıyla mezarını yaptıran Çetin, kabrin yanına da sanatçı Tarkan'ın fotoğrafının yer aldığı mezar taşı hazırladı.

"TARKAN ÖLDÜ MÜ?"

Çetin, Tarkan'a sevgisini ölümsüzleştirmek için sanatçının fotoğrafının yer aldığı mezar taşını, kendi kabrinin yanına astığını söyledi. İş yerine gelen müşterileri için hazırladığı örnek kabirlerin beğenilmesi üzerine kendi mezarını yapmaya karar verdiğini anlatan Çetin, "Mezar başı taşına adımı, telefon numaramı yazdım. İnsanlar şaşırıyor, 'öldü mü' diye soruyorlar. Numaramı görenler, neden yazıldığını merak ediyor. Mezarı merak eden çok oluyor. İnsanların dikkatini çekiyor. Ben de arkadaşlarıma, 'Ölürsem mezarım hazır, beni merak eden için numaram da yazıyor' diyorum. Mezar taşlarına resim de yapıyoruz. Ben de severek dinlediğim için Tarkan'ın fotoğrafının bulunduğu mezar taşı hazırladım. Bazen vatandaşlar 'Tarkan öldü mü? diye şakalaşıyor" diye konuştu.

Antalya'da Tarkan'ın ölmeden mezar taşını yaptılar
Haber Yayın Tarihi : 12.06.2019 12:22 Kaynak: DHA

YORUMLAR (20)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Dünyanın en ilginç mesleklerinden birini Erzurum'da yapıyor Onur Air'den kabin görevlisi olmak isteyenlere müjdeli haber, başvurular başladı Kaza sonrası gözyaşlarına boğulan kadın sürücünün korktuğu başına gelmedi Düğün hazırlıkları yapan genç çifti ölüm ayırdı!