Öncü ve Sofuoğlu Sezona Puansız Başladı - Son Dakika

Öncü ve Sofuoğlu Sezona Puansız Başladı

08.04.2019 10:47
Öncü ve Sofuoğlu Sezona Puansız Başladı, System.String[]

Milli motosikletçilerden Deniz Öncü, Dünya Gençler Şampiyonası'nda, Bahattin Sofuoğlu da Dünya Supersport 300 Şampiyonası'nda sezonun ilk yarışını puansız tamamladı.

Milli motosikletçilerden Deniz Öncü, Dünya Gençler Şampiyonası'nda, Bahattin Sofuoğlu da Dünya Supersport 300 Şampiyonası'nda sezonun ilk yarışını puansız tamamladı.

Sezonun ilk yarışlarına Deniz Öncü, Portekiz'de, Bahattin Sofuoğlu ise İspanya'da çıktı.

Red Bull KTM Ajo Takımı ile şampiyonada yer alan Deniz, Estoril Pisti'ndeki mücadelesinde yağmurdan ıslanan zeminde düştü. Ayağa kalkmayı başaran genç sporcu, kalan turlarda finişi görmek için mücadele etti ve 17 tur sonunda damalı bayrağı 28. sırada geçti.

Turkish Pucetti takımıyla Dünya Supersport 300 Şampiyonası'nda mücadele eden Bahattin Sofuoğlu ise Aragon Pisti'nde start aldı. Bahattin, düşerek yarış dışı kaldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor Öncü ve Sofuoğlu Sezona Puansız Başladı - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

İddialı pozlarıyla gündeme gelen Ebru Polat, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici