Orgazmın Doruk Noktasına Ulaşmış Kadınların Surat İfadelerini Çeken Fotoğrafçı - Son Dakika

Orgazmın Doruk Noktasına Ulaşmış Kadınların Surat İfadelerini Çeken Fotoğrafçı

27.08.2019 05:15
Orgazmın Doruk Noktasına Ulaşmış Kadınların Surat İfadelerini Çeken Fotoğrafçı, System.String[]

Fotoğrafçı Albert Pocej diğerlerinden oldukça farklı bir çalışmaya imza atmış ve aslında çoğumuzun görmediği anları yani kadınların orgazm anlarını fotoğraflamış.

Fotoğrafçı Albert Pocej diğerlerinden oldukça farklı bir çalışmaya imza atmış ve aslında çoğumuzun görmediği anları yani kadınların orgazm anlarını fotoğraflamış. Ama bu fotoğrafları çekerken mahremiyet sınırları içerisinde aslında ve o durumun hissettirdikleri içinde kalmaya çalışmış.

Albert Pocej imzasıyla çıkan bu fotoğraf çalışmasında zevkin doruklarında dolaşırken yüze yansıyan ifadeleriyle kadınları görüyoruz:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Orgazmın Doruk Noktasına Ulaşmış Kadınların Surat İfadelerini Çeken Fotoğrafçı

Kaynak: TheGeyik

Son Dakika Kültür Sanat Orgazmın Doruk Noktasına Ulaşmış Kadınların Surat İfadelerini Çeken Fotoğrafçı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Ermenistan Dışişleri Bakanı'na ünlü CNN muhabirinden soğuk duş! Paşinyan'ın sözleri soruldu, ne diyeceğini bilemedi Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı