Osmangazili Genç Raketten Bronz Madalya - Son Dakika

Osmangazili Genç Raketten Bronz Madalya

3 yıl önce

Osmangazi Belediyespor Tenis Takımı sporcularından Mehmet Mert Urgan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin başkenti Lefkoşa’da düzenlenen 12 Yaş Hafta Sonu Turnuvası’nda üçüncü olarak bronz madalyanın sahibi oldu.

Osmangazili Genç Raketten Bronz Madalya, System.String[]

Osmangazi Belediye spor Tenis Takımı sporcularından Mehmet Mert Urgan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin başkenti Lefkoşa'da düzenlenen 12 Yaş Hafta Sonu Turnuvası'nda üçüncü olarak bronz madalyanın sahibi oldu.


Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) gözetiminde yapılan 12 Yaş Hafta Sonu Turnuvası'na 29 erkek ve 22 kız olmak üzere toplam 51 sporcu katıldı. 18 kulübün mücadele ettiği şampiyonada, Osmangazi Belediyespor Tenis Takımı sporcusu Mehmet Mert Urgan, birinci kategoride üçüncü oldu.


Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Mehmet Mert Urgan ve hocalarını tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Başkan Dündar, "Ertuğrul Sağlam Spor Tesisi'nde yer alan 1 açık ve 2 kapalı kort ile tenis sporunun daha geniş kitlelere yayılmasını sağladık. Tesisimizde 8 Yaş Osmangazi Kış Kupası ve 9 Yaş Osmangazi Kış Kupası gibi gençlerimize tecrübe kazandıran önemli organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Tenis sporunu lüks bir spor dalı olmaktan çıkarıp, herkesin rahatlıkla yapabileceği bir spor dalı haline getirdik. Bu çalışmalarımızı da Mehmet gibi genç sporcularımızın başarıları ile taçlandırıyoruz" dedi. - BURSA

Haber Yayın Tarihi: 16.01.2018 05:23 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Burun ameliyatı olmaya gitti, kalbinin doğuştan delik olduğunu öğrendi
Katar, Libya'nın doğusunda petrol üretiminin durdurulmasını şiddetle kınadı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! Önümüzdeki hafta kar yağışı etkili olacak

Son Dakika Haberleri