Oyuncu Belçim Bilgin imaj değiştirerek sarışın oldu - Son Dakika

Oyuncu Belçim Bilgin imaj değiştirerek sarışın oldu

24.07.2019 13:09

Oyunculuktan sonra yapımcılığa da soyunan Belçim Bilgin, bir dergi çekimi için imaj değişikliğine giderek saçlarını sarı yaptı.

6 yıl sonra ekranlara yeniden dönmeye hazırlanan Behzat Ç.'nin kadrosunda yer alan güzel oyuncu Belçim Bilgin yeni imajıyla çok konuşuldu.

YAPIM ŞİRKETİ KURDU

Kariyerinde bir ilki gerçekleştirerek Big Bloom Şirketi ile yapımcılık şirketini kuran Belçim Bilgin, yeni mesleği ile eski eşi Yılmaz Erdoğan'a rakip olmuştu.

SARIŞIN HALİYLE OBJEKTİF KARŞISINA GEÇTİ

Tüm bu gelişmelerin ardından 'Studio 11' dergisi için objektif karşısına geçen Bilgin, sarı saçlarıyla görenleri şaşırttı.

PERUKMUŞ

'The Hardest Things' filmi ve 'Behzat Ç' dizisi için esmer olması gereken oyuncunun saçlarının rengini değiştirmediği peruk takdırdığı öğrenildi.

SILA'YA BENZETİLDİ

Ünlü oyuncu bu haliyle sosyal medya takipçileri tarafından Sıla'ya benzetildi.

Oyuncu Belçim Bilgin imaj değiştirerek sarışın oldu

Son Dakika Magazin Oyuncu Belçim Bilgin imaj değiştirerek sarışın oldu - Son Dakika Magazin


Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın