Oyuncu Belçim Bilgin imaj değiştirerek sarışın oldu - Son Dakika

Oyuncu Belçim Bilgin imaj değiştirerek sarışın oldu

24.07.2019 13:09

Oyunculuktan sonra yapımcılığa da soyunan Belçim Bilgin, bir dergi çekimi için imaj değişikliğine giderek saçlarını sarı yaptı.

6 yıl sonra ekranlara yeniden dönmeye hazırlanan Behzat Ç.'nin kadrosunda yer alan güzel oyuncu Belçim Bilgin yeni imajıyla çok konuşuldu.

YAPIM ŞİRKETİ KURDU

Kariyerinde bir ilki gerçekleştirerek Big Bloom Şirketi ile yapımcılık şirketini kuran Belçim Bilgin, yeni mesleği ile eski eşi Yılmaz Erdoğan'a rakip olmuştu.

SARIŞIN HALİYLE OBJEKTİF KARŞISINA GEÇTİ

Tüm bu gelişmelerin ardından 'Studio 11' dergisi için objektif karşısına geçen Bilgin, sarı saçlarıyla görenleri şaşırttı.

PERUKMUŞ

'The Hardest Things' filmi ve 'Behzat Ç' dizisi için esmer olması gereken oyuncunun saçlarının rengini değiştirmediği peruk takdırdığı öğrenildi.

SILA'YA BENZETİLDİ

Ünlü oyuncu bu haliyle sosyal medya takipçileri tarafından Sıla'ya benzetildi.

Oyuncu Belçim Bilgin imaj değiştirerek sarışın oldu

Son Dakika Magazin Oyuncu Belçim Bilgin imaj değiştirerek sarışın oldu - Son Dakika Magazin


Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronayla bağlantılı yeni hastalığa karşı uyardı! Bu 3 belirti varsa hastaneye koşun Trump'tan Pentagon operasyonu! Kendisine yakın isimleri kritik pozisyonlara getiriyor Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine 3 transfer birden Şeyma Subaşı dans videosunu paylaştı, yeni sevgilisi yanlışlıkla kadraja girdi Fransız basınından Macron'a Dağlık Karabağ eleştirisi: Suriye ve Libya'dan sonra başka bir başarısızlık! FETÖ firarisi, kömür kırma makinesinin içinde yakalandı 17 gündür kayıp olarak aranan yaşlı çiftin cansız bedenleri rögarda bulundu Fenomen Murat Övüç, lüks villasında 147 bin dolarlık takılarının çalındığını söyleyerek şikayetçi oldu