Mesut Özil ile evlenen oyuncu Amine Gülşe, eşine yemek yapmak için ders almaya başladı - Son Dakika

Mesut Özil ile evlenen oyuncu Amine Gülşe, eşine yemek yapmak için ders almaya başladı

1 ay önce

5 ay önce futbolcu Mesut Özil ile nikah masasına oturan güzel oyuncu Amine Gülşe "Tam bir Türk gelini" dedirtecek bir harekete imza attı. Güzel oyuncu, eşine güzel yemek yapabilmek için özel ders almaya başladı.

Güzel oyuncu Amine Gülşe, 7 Haziran'da Arsenal'in Türk kökenli yıldızı futbolcu Mesut Özil ile evlendi.Hayatlarına yurt dışında devam eden ikiliden Amine Gülşe, eşinin sevdiği Türk yemeklerini daha güzel yapabilmek için özel ders almaya başladı.

EŞİ İÇİN HAREKETE GEÇTİ

Her fırsatta eşine olan sevgisini dile getiren Amine Gülşe, Özil'in sevdiği Türk yemeklerini en iyi şekilde yapabilmek için mutfağa girdi. Londra'daki Likya Restoran'ın sahibi Yağmur Çiçek'ten ders almaya başlayan Amine, herkesten tam not aldı.

BIÇAKLI SALDIRIYA UĞRADI

Özil, geçtiğimiz aylarda eşi Amine ve takım arkadaşı Kolasinac'la birlikte özel ders almaya başladığı Çiçek'in restoranından çıkarken bıçaklı saldırıya uğramış ve olay sonrası yine restorana sığınmıştı.

AİLE FOTOĞRAFI

Amine Gülşe, önceki gün Instagram hesabından eşi Mesut Özil ve köpekleri ile çektirdiği fotoğrafını paylaştı. Altına 'Aile sevgisi' yazdı. Gülşe'nin bu fotoğrafı ise takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Mesut Özil ile evlenen oyuncu Amine Gülşe, eşine yemek yapmak için ders almaya başladı
Haber Yayın Tarihi: 13.11.2019 03:51 Kaynak: Diğer

YORUMLAR


Son Dakika

Emekli maaşlarına 74 ile 356 lira arasında artış göründü
Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek partisiyle ilgili ilk anket değerlendirmeleri geldi ABD'yi ayağa kaldıran görüntü: 7 yaşındaki çocuğa hücrede işkence yapıldı