Polis Barikatında Kurutmalık Dolmalık Biber - Son Dakika

Polis Barikatında Kurutmalık Dolmalık Biber

16.08.2013 10:16
Polis Barikatında Kurutmalık Dolmalık Biber

Elazığ Sarayatik Mahallesi'nde yalnız yaşayan 85 yaşındaki Nadire Kaya, kurutmalık biberlerini evinin yakınındaki polis barikatlarına astı.

Nadire Kaya kış hazırlığı için sebze kurutmak için kendisine ilginç bir mekan buldu. Evinde balkon olmadığını söyleyen Nadire Kaya, dolmalık biberleri ipe dizip kuruması için evinin yakınındaki Elazığ Asayiş Şube Müdürlüğü'nün önündeki polis barikatına astı. Polisin toplumsal olaylarda barikat olarak kullandığı demir korkuluklara biberlerini asarken izin aldığını söyleyen Nadire Kaya, "Ne yapayım, başka kurutacak yerim yok. Polisler de izin verdi" dedi. Polis barikatına asılan kurutmalık biberleri cep telefonuyla görüntüleyenler bunu sosyal medyada paylaştı.

Nadire Kaya'ya, biberleri asarken yardımcı olan komşusu Sebahattin Akalın, "Bizim bitişikteki teyzenin penceresi ve balkonu olmadığı için mecburen biberleri buraya astık. Polis- vatandaş el ele. Sosyal medyada geniş yer bulması konusunda bir şey diyemem fakat yokluktan yani bu. 85 yaşındaki Nadire Kaya teyzemiz bugün rahatsız olduğu için hastaneye kaldırıldı. Birkaç sefer de yoğun bakımda yatmıştı zaten" dedi.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Polis Barikatında Kurutmalık Dolmalık Biber - Son Dakika


Advertisement