Polis Eşlerinden Kermes - Son Dakika

Polis Eşlerinden Kermes

03.05.2013 17:43
Polis Eşlerinden Kermes, System.String[]

Düzce Polis Eşleri Kaynaşma-Yardımlaşma Derneği tarafından öğrencilere burs amaçlı kermes düzenlendi.

Düzce Polis Eşleri Kaynaşma-Yardımlaşma Derneği tarafından öğrencilere burs amaçlı kermes düzenlendi. Kermese Vali Adnan Yılmaz'ın eşi Aysel Yılmaz da katıldı.

Polis Eşleri Kaynaşma Yardımlaşma Derneği Düzce Şubesi'Başkanı Süheyla Gezer 26 Mart 2012 tarihinde Düzce'de kurulan dernek hakkında bilgiler verdi.

İl Emniyet Müdürü Ali Gezer'in eşi Süheyla Gezer, amaçlarının yardım faaliyetlerinde bulunmak olduğuna dikkat çekerek "Derneğimizin amacı her rütbedeki Emniyet teşkilatı mensupları hanımları ile emekli olan, yurtiçi ve yurtdışı görevlerinin ifası sırasında şehit düşen veya malul olan teşkilat mensuplarının hanımları arasında birlik, beraberlik ve dayanışma sağlamak toplumsal yaşamda kadınların eğitsel, sosyal ve kültürel sorunlarına ilişkin yol gösterici çalışmalar yapmak; çocuklarımıza ve gençlerimize eğitim desteği vermek, günün şartlarına göre yurt içi ve yurtdışı da kamu yararına her türlü yardım faaliyetlerinde bulunmak amacıyla kurulmuştur" diye konuştu.

Gezer, ilçelerde düzenledikleri çay etkinliklerinden elde edilen gelir ile de öğrencilere destek olmaya çalıştıklarını belirtti.

17 öğrenciye burs desteği verdiklerini söyleyen Süheyla Gezer, "Yiyecek satışından elde edilecek kermes ile ihtiyaç sahibi öğrencilerimize burs desteği vereceğiz" dedi.

(AY)

03.05.2013 17: 34: 36

TSI

NNNN - DÜZCE

Polis Eşlerinden Kermes
Polis Eşlerinden Kermes
Polis Eşlerinden Kermes

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Polis Eşlerinden Kermes - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Beşiktaş'tan gündem olan Balotelli açıklaması: Sportif sabıkalı malum futbolcu 17:52 Beşiktaş'tan gündem olan Balotelli açıklaması: Sportif sabıkalı malum futbolcu İç karartan gelişmeyi Eski BOTAŞ müdürü anlattı: Doğal gaz fiyatları yıl sonuna kadar yüzde 30 zamlanacak 17:39 İç karartan gelişmeyi Eski BOTAŞ müdürü anlattı: Doğal gaz fiyatları yıl sonuna kadar yüzde 30 zamlanacak Hakimin tutuklama kararını duyunca çıldırdı! Kendini 2. kattaki duruşma salonundan aşağı attı 17:19 Hakimin tutuklama kararını duyunca çıldırdı! Kendini 2. kattaki duruşma salonundan aşağı attı
Herkes gelecek iyi bir haberi bekliyor! Radardan çıkan uçak düştü, enkaza ulaşılamıyor 17:12 Herkes gelecek iyi bir haberi bekliyor! Radardan çıkan uçak düştü, enkaza ulaşılamıyor Dehşete düşüren olay! Hayalini kurduğu üniversiteye gidemeden, yatağında ölü bulundu 17:03 Dehşete düşüren olay! Hayalini kurduğu üniversiteye gidemeden, yatağında ölü bulundu Son dakika! Meteoroloji'den çiftçilere önemli uyarı: Kayseri, Sivas, Kırşehir ve Yozgat'ta don bekleniyor 16:54 Son dakika! Meteoroloji'den çiftçilere önemli uyarı: Kayseri, Sivas, Kırşehir ve Yozgat'ta don bekleniyor
Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye yeni jüri üyeleriyle ilk kez fotoğraf paylaştı 16:11 Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye yeni jüri üyeleriyle ilk kez fotoğraf paylaştı Yaptığı yayınların ardından altıncı kez banlanan yayıncının, Twitch partnerliği iptal edildi 15:23 Yaptığı yayınların ardından altıncı kez banlanan yayıncının, Twitch partnerliği iptal edildi
Advertisement