PRNS Taşımacılık Filosunu 38 Adet Mercedes-Benz Tourismo ile Güçlendiriyor - Son Dakika

PRNS Taşımacılık Filosunu 38 Adet Mercedes-Benz Tourismo ile Güçlendiriyor

04.04.2014 12:22
PRNS Taşımacılık Filosunu 38 Adet Mercedes-Benz Tourismo ile Güçlendiriyor, System.String[]

2003 yılından beri turizm taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren Prens Turizm, tercihini yine Mercedes-Benz'den yana yaptı.

2003 yılından beri turizm taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren Prens Turizm, tercihini yine Mercedes-Benz'den yana yaptı. Aldığı yatırım kararı ile, araç parkındaki 10 adet Tourismo 15 RHD otobüsü yenileyen PRNS Taşımacılık, Mercedes-Benz Türk Bayii Mengerler İstanbul ile yaptığı işbirliği sonucunda Mercedes-Benz otobüs sayısını 38 adede çıkarttı.

Mercedes-Benz Türk'ün Pazarlama Merkezi'nde düzenlenen teslimat törenine, PRNS Taşımacılık Genel Müdürü Göktürk Erdoğan, Metrojet Airline Türkiye Operasyon Direktörü Apti Sediev, Mengerler İstanbul Genel Müdürü Nusret Güldalı, Mengerler İstanbul Otobüs Satış Müdürü İlker Canbolat, Mengerler İstanbul İkinci El Satış Danışmanı Hakan Özmutlu, Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış Pazarlama ve Satış Müdürü Burak Tarım, Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satş Kısım Müdürü Burak Batumlu, Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış Operasyonları Kısım Müdürü Murat Kızıltan, Mercedes-Benz Türk Şehiriçi Otobüs-Kamu Satış Kısım Müdürü Alper Aydın, Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış Filo Satış Danışmanı Efe Selçuk, Mercedes-Benz Finansman Türk Otobüs Satış Finansman Müdürü Uğur Erdinç, Otobüs Finansman Satış Koordinatörü Kemal Üşenmez, Mercedes-Benz Busstore Kısım Müdürü Haluk Burçin Akı ve Busstore Alım Satım Yönetmeni Burak Türkel katıldılar.

Teslimat töreni sırasında konuşma yapan PRNS Taşımacılık Genel Müdürü Göktürk Erdoğan, şirket olarak turizme olan hizmetlerini kalite ve güvenlik ana prensipleri üzerine sürdürdüklerini, bu ilkelerinin devamını sağlamak adına yatırımlarına devam edeceklerini belirtti.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Burak Tarım ise Mercedes-Benz ve PRNS Taşımacılık arasında uzun yıllardır sürmekte olan verimli işbirliğinin devam edeceğine olan inancını vurguladı ve bu satışın Mercedes-Benz'in turizm sektörüne yaptığı en büyük filo satışı olduğunun altını çizerek, 38 adet Tourismo'nun her iki camiaya da hayırlı olmasını diledi.

Mercedes-Benz Türk tarafından Hoşdere fabrikasında üretilen Tourismo, hem turizm sektörüne hem de şehirlerarası yolcu taşımacılığına hitap ediyor. Yolcusuna yüksek konfor ve güvenlik sağlayan Tourismo, tasarruf ve yüksek kazanç için gerekli tüm şartları yerine getiriyor. Güçlü soğutma/ısıtma sistemleri ile araç içinde kendi iklimini oluşturan Tourismo, tur, transfer ve şehirlerarası seyahatleri keyfe dönüştürüyor. Bunun ötesinde Tourismo, müşterilerine en üst düzeyde sağlamlık ve dayanıklılık sunuyor: Hoşdere Fabrikası'nda katoforez daldırma boya tesisinde gördüğü işlem sayesinde, korozyona karşı en iyi şekilde korunarak uzun yıllar kalitesini koruyor.

Mercedes-Benz'in yaygın servis ve yedek parça ağıyla da, Tourismo, Türkiye'nin her yerinde kullanıcısının yanında yer alıyor.

PRNS Taşımacılık Filosunu 38 Adet Mercedes-Benz Tourismo ile Güçlendiriyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel PRNS Taşımacılık Filosunu 38 Adet Mercedes-Benz Tourismo ile Güçlendiriyor - Son Dakika


Son Dakika

Bunun adı vicdansızlık! 12 köpeği canlı canlı çuvala koyup ölüme terk ettiler Bakan Koca'dan İstanbul'a bir iyi, bir kötü haber: Vaka sayısında yüzde 25 düşüş var, hastane ve yoğun bakımlar halen dolu Son Dakika: Türkiye'de 5 Aralık günü koronavirüs nedeniyle 196 kişi vefat etti, 31 bin 896 yeni vaka tespit edildi Yerli aşıyı yaptıran gönüllü yaşadıklarını anlattı: Aşının hiçbir yan etkisini görmedim Antalya'daki depreme bilgisayar başında yakalanan gencin paniği, canlı yayına yansıdı Sokak kısıtlaması bile denize girmelerine engel olamadı Koronavirüs aşısını bulan Pfizer'in CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaşıp bulaşmayacağından emin değiliz Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz