PS Sistemi Vücudu Şaşırtarak İnceltiyor - Son Dakika

PS Sistemi Vücudu Şaşırtarak İnceltiyor

23.10.2013 12:14
PS Sistemi Vücudu Şaşırtarak İnceltiyor, System.String[]

Burcu Işık, PS Sistemiyle ilgili olarak, egzersiz esnasında "Vücudu şaşırtma" prensibiyle hareket edildiği için diğer sistem ve egzersizlere göre çok daha hızlı yağ yakılarak incelme sağlanıyor.

Kadınların kas ve anatomik yapılarına uygun spor aletlerinin inovasyonunu yapan Portakal Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi Zincirlerinin kurucusu ve Genel Müdürü Burcu Işık'ın geliştirdiği, vücudu şaşırtma metoduna dayalı PS Sistemi, kadınların yeni gözdesi oldu. Işık, formda ve fit hissetmek isteyen kadınlara 'PS Sistemiyle form tutabilecekleri' mesajını verdi.

ARGE çalışmalarının sonucunda Portakal Spor Salonları'nı kuran Genel Müdür Burcu Işık, PS Sistemiyle ilgili olarak, egzersiz esnasında "Vücudu şaşırtma" prensibiyle hareket edildiği için diğer sistem ve egzersizlere göre çok daha hızlı yağ yakılarak incelme sağlanıyor. Monotonluktan uzak ve eğlenceli olması da programın bir başka avantajı" şeklinde konuştu. Işık Portakal Spor Salonları'nın en belirgin özelliğinin 18 üniteden oluşan istasyonlar ve günde sadece 30 dakika sürede spor faaliyetine olanak sağlayan özel program olduğunu aktardı ve şu bilgileri verdi: "Portakal Spor Salonları'nda uygulanan programda her 30 saniyede bir duyulan "bip" sesi ile istasyon değiştiriliyor. Bedeni fazla zorlamadan, 30 sn.de istasyon değiştirilmesiyle yapılan egzersizlere uyum sağlamaya çalışan vücut ezbere gitmeksizin her aşamada maksimum performans alınmasını sağlıyor. Bu sayede rutin ve sıkıcı bir program yerine istasyon çalışmasıyla Portakal Spor üyeleri daha keyifli vakit geçiriyor."

Her gün Ne Yediğinizi Diyetisyenler Takip Ediyor

Portakal Spor Salonları Genel Müdürü Burcu Işık şöyle devam etti:

"PS Sistemi adını verdiğimiz bu yöntem aslında sadece spor salonunda uygulanan bir yöntemden ibaret değil. Bir yaşam tarzının benimsenmesini içeriyor. Örneğin tüm gün boyunca, yiyip içtiklerinizi saatleri ve miktarları ile internet üzerinden sisteme giriyorsunuz ve diyetisyenlerimiz sizi doğru beslenmeye yönlendiriyorlar. Üstelik bu hizmet üyelerimize ücretsiz olarak veriliyor."

Kişiye Özel Egsersiz İmkanı

PS Sisteminde kullanılan ekipmanların kadın fizyolojisi ve anatomisine göre dizayn edilmesinden ve kişiye özel egzersiz programları hazırlanmasından dolayı güvenli egzersiz imkanı sağlanıyor. Böylece PS Sistemi'yle 15-80 yaş arasındaki spor yapmaya engel bir durumu olmayan tüm kadınlar gönül rahatlığıyla spor yapabiliyor.

Portakal Spor üyeleri, PS Sistemi haricinde Power Plate, pilates, yoga, zumba, dans, ozon sauna, masaj gibi ek hizmetlerden de yararlanabiliyorlar.

Kadınlara Yönelik Sosyal Paylaşım Kulübü

Portakal Spor Salonları, aynı zamanda yeni arkadaşlıkların kurulduğu, diğer üyelerle beraber çeşitli sosyal aktivitelerin, sağlıklı yaşam seminerlerinin organize edildiği birer kadın kulübü olarak fark yaratıyor. Spor sonrası üyelerin sosyalleştikleri, sohbet esnasında sağlıklı yiyecek ve içecek alternatifleri bulabildikleri, vitamin bar ve cafeleri, çocuk oyun alanları gibi imkanlardan faydalanabildikleri mekanlardır.

Yatırımcılara İş İmkanı

Bir Portakal Spor şubesi açmak için her şey dahil 45.000 – 50.000 TL arasında bir yatırım bütçesi gerekiyor. Franchising bebeli 25.500 TL olup, 20.000 TL kadar dekorasyon bütçesi tutmaktadır. Bu pakette, isim hakkı, hidrolik fitness aletleri, profesyonel eğitim, antrenör bulma-yetiştirme, reklam-tanıtım, ekipmanların ömür boyu ve koşulsuz garantisi gibi geniş anlamda destek hizmetler bulunuyor.

PS Sistemi Vücudu Şaşırtarak İnceltiyor

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel PS Sistemi Vücudu Şaşırtarak İnceltiyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mescid-i Aksa'ya saldıran İsrail'in peşini bırakmıyor! İslam ülkeleri ve dünyaya çağrı yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mescid-i Aksa'ya saldıran İsrail'in peşini bırakmıyor! İslam ülkeleri ve dünyaya çağrı yaptı G.Saraylı yönetici ile Sergen Yalçın arasında olay yaratan diyalog: Haydi ganyan bayiye G.Saraylı yönetici ile Sergen Yalçın arasında olay yaratan diyalog: Haydi ganyan bayiye Ali Koç'un büyük Emre Belözoğlu pişmanlığı: Keşke bu daha önce de olsaydı Ali Koç'un büyük Emre Belözoğlu pişmanlığı: Keşke bu daha önce de olsaydı Son Dakika! İsrail, Şam Kapısı'nda Filistinlilere müdahale etti: 64 yaralı Son Dakika! İsrail, Şam Kapısı'nda Filistinlilere müdahale etti: 64 yaralı Çin'in kontrolden çıkan roketi dünyaya yaklaşıyor! Türkmenistan'a düşebilir Çin'in kontrolden çıkan roketi dünyaya yaklaşıyor! Türkmenistan'a düşebilir Alper Potuk'un Fenerbahçe'ye attığı gol sonrası yaşadığı sevince tepki yağıyor Alper Potuk'un Fenerbahçe'ye attığı gol sonrası yaşadığı sevince tepki yağıyor Çin'den Bakan Koca'yı ters köşe yapan sözler: Aşı tedarikinde yavaşlamanın nedeni siyasi değil Çin'den Bakan Koca'yı ters köşe yapan sözler: Aşı tedarikinde yavaşlamanın nedeni siyasi değil Sedat Peker'in Yeldana Kaharman'la ilgili iddialarına bir yalanlama da savcılıktan geldi Sedat Peker'in Yeldana Kaharman'la ilgili iddialarına bir yalanlama da savcılıktan geldi
Advertisement