Rekorlar Kitabına Girmek İçin… - Son Dakika

Rekorlar Kitabına Girmek İçin…

08.02.2017 08:42
Rekorlar Kitabına Girmek İçin…, System.String[]

Zeytinburnu Bilgi Evi öğrencileri, 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü gerçekleştireceği etkinlikle rekorlar kitabına girmeye hazırlanıyor.

600 ortaokul öğrencisi ve Bilgi Evi öğrencilerinin "Lütfen sigara içme" ve "Sigara içmediğin için teşekkürler" mektubu yazma ve gönderme rekorunu kıracağı denemede, binlerce öğrenci kalemini konuşturarak Dünya Çocuk Rekorları Kitabına adını yazdırmaya çalışacak.

SİGARA İÇMEDİĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLER

Zeytinburnu Kaymakamı Ali Taşkın Balaban, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın ve Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Yeşilyurt'un Yeşilaycı öğrencilere destek vereceği rekor denemesinde, çocuklarda bağımlılık yapan maddelerin kullanımı konusunda aile büyüklerinin, akrabaların, çevredekilerin, sanatçıların, sporcuların ve ünlü isimlerin olumlu ve olumsuz örnek oluşturduğu konusunda farkındalık oluşturulması amaçlanıyor.

Dünya Çocuk Rekorları kapsamında, 9 Şubat 2017 Perşembe günü saat 10.30'da Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek rekor denemesi, Prof. Dr Orhan Kural Başkanlığında Rekor Tescil ve Hakem Heyetince tescil edilecek.

Rekorlar Kitabına Girmek İçin…

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Sağlık Rekorlar Kitabına Girmek İçin… - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Acun'un takımı Fortuna Sittard, kupada Nijmegen'e uzatmada 3-2 yenilerek elendi Esnafın üşümesin diye üzerine battaniye örttüğü kişi, iş hanında ölü bulundu Yunanistan'da kara kuvvetleri için zorunlu askerlik 9 aydan 1 yıla çıkarılıyor Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu