Rektör Coşkun, Açık Kapı Buluşmalarının Üçüncüsünde İdari Personeli Ağırladı - Son Dakika

Rektör Coşkun, Açık Kapı Buluşmalarının Üçüncüsünde İdari Personeli Ağırladı

2 yıl önce

Bayburt Üniversitesi’nin yönetsel süreçleri daha verimli işletmek ve yönetişim ilkelerini hayata geçirmek amacıyla uyguladığı Açık Kapı buluşmaları kapsamında, Rektör Prof. Dr. Selçuk Coşkun ve idari personeller bir araya geldi.

Rektör Coşkun, Açık Kapı Buluşmalarının Üçüncüsünde İdari Personeli Ağırladı, System.String[]

Bayburt Üniversitesi'nin yönetsel süreçleri daha verimli işletmek ve yönetişim ilkelerini hayata geçirmek amacıyla uyguladığı Açık Kapı buluşmaları kapsamında, Rektör Prof. Dr. Selçuk Coşkun ve idari personeller bir araya geldi.


Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmelerde, idari süreçlerde uygulama, sorun yönetimi, çözüm yaklaşımı ve projeler masaya yatırıldı. İdari personelin kurumsal taleplerinin yanı sıra bireysel taleplerini de ilettikleri Coşkun, hizmet koşullarının ve sosyal imkanların iyileştirilmesi için interaktif çözümler düşündüklerini belirtti. İnovasyon ve teknolojik becerileri insan gücü ile bütünleştirerek proaktif bir sistemi oturtacaklarını paylaşan Coşkun, idari personellerin bu konudaki entegrasyonunu önemsediklerini söyledi.


İlk iki buluşmada öğrencilerle bir araya gelen Coşkun, sonraki buluşmaların akademik personeli kapsayacağını ifade etti. - BAYBURT

Haber Yayın Tarihi: 20.11.2018 08:54 Kaynak: İHASon Dakika

Emekli maaşlarına 74 ile 356 lira arasında artış göründü
Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek partisiyle ilgili ilk anket değerlendirmeleri geldi AK Parti'de 3 ilçe başkanı görevlerinden istifa etti